Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » PrzeM 07:54
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 39380 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

JEST!!! Nowy firmware do USR 9105! , gorky 6/06/04 17:12
http://www.usr.com/...s/9105_96345R_Release2.0.bin

Niestety jeszcze nie testowalem, ale USRobotics dotrzymalo slowa - jest czerwiec, jest nowy firmware z QoS!

  1. ale... , gorky 6/06/04 17:21
    ...troche sie pospieszylem, jeszcze nic na 100%

    To jest wiadomosc z grupy alt.pl.neostrada i z forum.neostrada.info

    O tym firmware jeszcze nic nie pisza na oficjalnych stronach USRobotics, aczkolwiek ci co go sciagneli to twierdza ze dziala :)

    1. czyli mozna zapodac bez obaw? , Cadd 6/06/04 18:58
      przekaze adminowi

      Nowy przedmiot w szkołach - "Sztuka
      zadawania pytań i szukania odpowiedzi w
      google"

  2. coraz mniej rozumiem... , gorky 6/06/04 17:45
    oto link do strony producenta gdzie przed momentem pojawila sie informacja o tym firmware, datowanym na 16 kwietnia!

    http://www.usr-emea.com/...oc=mest&prod=999105

    co wiecej, wydaje mi sie ze tekst opisujacy to firmware jaest taki sam jaki byl przy wersji 1.1
    A wersja 2.0 MA nowe funkcje itp...

  3. Wyjaśniając.... , Remek 7/06/04 15:50
    To jest firmware wypuszczony dla krajów Europy Wschodniej, gdzie były duże problemy z działaniem tego routera z uwagi na jakies problemy z providerami. Nie jest to wersja finalna, ale musiała być szybko udostępniona, aby te koszerne miśki mogłyby pracować....

    Zawiera sporo bug-fixów, ale to jeszcze nie wszystko na co czekaliśmy. Dla nas gotowa będzie za około dwa tygodnie...

    1. Przepraszam, nie Europy Wschodniej... tylko... , Remek 7/06/04 15:52
      Środkowego Wschodu....:)))))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL