Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » Dexter 08:09

 Dzisiaj przeczytano
 46910 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

The Sims - proszę pilnie o pomoc. , Minus 7/06/04 01:07
Witam wsyzstkich boardowiczów.
Otóż u dziewczyny na widnowsie XP PRO PL zainstalowałem the sims a następnie The sims Randka. I teraz mam takie pytanjko co zrobić żeby one chodziły bo nie chodzą. Tzn jak biore uruchamaiam gre wyskakuje błąd o treści (Niepoprawny plik dla systemu Win32 czy jakoś tak). Nie wiem co zrobić bo dziewczynie bardzo zależy a ja nie wiem jak można ten problem zlikwidować. Wogóle to myślałem że jakiś patch będzie który to zlikwiduje ale nie moglem w internecie nic konkretnego znaleźć. Jeżeli ktoś z was coś wie to proszę o pomoc. Z góry dziękuje

  1. randka bodajze , Wedrowiec 7/06/04 01:21
    wymaga wczesniejszych wersji (balanga itp) wazna jest rowniez kolejnosc instalowania dodatkow.

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  2. dokladnie tak jak mowi wedrowiec , Bach 7/06/04 02:52
    wazna jest kolejnosc instalowania dodatkow. moze tez tak bys ze same dodatki nie chodza i na poczatku potrzebna jest instalka zwyklej czystej wersji - wiem bo moja mlodsza siostra na wszystkie sposoby juz instalowala to i napewno wie. moge sie jej zapytac ale dopiero jak wstanie :). ona pewnie bedzie wiedziala dokladnie w czym problem.

    ...Bach...
    "Lepiej grzeszyć i żalowac, niż
    żalowac ze sie nie grzeszylo!"

    1. Bylbym bardzo wdzieczny , Minus 7/06/04 23:26
      Choci o to że ja mam tylko dodatek The sims Randka, innych nie mam (ale no wiecie już powoli ściaga się :)) Jeżeli możesz podac kolejność jak zainstalowac to bardzo prosze...
      P.S Czekam na wszelkie odpowiedzi

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL