Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » AdiQ 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44

 Dzisiaj przeczytano
 63348 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z wyłączaniem komputera cz. 2 , bartos1985 8/06/04 00:00
Komputer ogolnie dziala normalnie, ale kiedy go wylaczam zawiesza sie (nie zawsze) w momencie gdy pojawia sie napis "Trwa zamykanie...". Dodam ze problem zaczal sie dziac od niedawna a komputer ma blisko rok.Przeinstalowanie systemu nie pomoglo.Zawiesil sie gdy zamiast "uruchom ponownie" dalem "wyłącz" po instalacji SP 1.Oprocz SP1 byly wgrane stery plyty gl. i myszki.Pomóżcie prosze bo ja juz nie mam pomyslow a gwarancja na kompa sie niedlugo konczy...Mam XP PRO.Pozdrawiam

GG 5500297

  1. na szybko to zainstaluj system na czysto. , Master/Pentium 8/06/04 09:10
    Sprawdź jak działa. Po zainstalowaniu każdego sterownika sprawdzaj zamykanie. Powinieneś dojść co jest. Czy komp wiesza się TYLKO przy zamykaniu?

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. Tylko , bartos1985 8/06/04 11:25
      i nie zawsze...

      GG 5500297

  2. mój się zawieszał po instalacji sterownika zajebistej klawiatury TRACER:P , Seba78 8/06/04 09:59
    zrób więc jak mówi Master/Pentium, czyli skontroluj każdy sterownik po koleji, bo noże się okazać, ze to głupia klawiatura, lub myszka... pozatym spróbuj ściągnąć inny plik SP1 itp, bo może okazuje się, że jest uszkodzony!

    www.nieruchomosci-gil.pl

    1. No dobra-w sumie to mam klawiature TRACERA... , bartos1985 8/06/04 11:28
      tylko sprawa jest taka ze nie instaluje do niej zadnych sterow bo to jest jakis najtanszy model i nawet nie dali

      GG 5500297

      1. he he he, ale trafiłem;) , Seba78 8/06/04 11:39
        moja z sterownikami windows chodzi... z orginalnymi zawiesza na twardo system.

        www.nieruchomosci-gil.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL