Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 68740 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ATHLON XP 2500+ & OVERCLOCKING , JasioWP 8/06/04 21:29
No właśnie ;) Zająłem się overclockingiem.... Mam płyte Asus A7N8X-X i podkręciłem sobie procesor... Działa teraz jak Athlon XP 3200+ ale się grzeje... Coolera mam standardowego (dodanego do boxowego Athlona XP 2500+)... Wcześniej komp chodził na 1.8 GHz a teraz chodzi na 2.2 GHz... Niestety trochę sie nagrzewa... Normalnie temperatura sięgała ok. 43 stopni celsjusza a teraz sięga tak ok. 56... Czy może się przegrzać w bardziej upalne dni lub przez dłuższy czas działania (np. 2 dni) ? Co zrobić... Ja mam znajomego na WGK który mi może zamienić tego coolera na lepszy za dopłatą 20 zeta... Co robić ? Zostawić tego coolera (ryzykować przegrzanie proca) lub zamienić ?

  1. hm... , CAREK13 8/06/04 21:45
    spoczko, tak szybko ci sie nie przegrzeje, ja mam teraz okolo 54 C przy zamknietej budzie... mam 2200+@ 1800 MHz podkreconego na 2306 MHz i smiga ladnie, a temp. sie nie przejmuj...chyba ze ponad 70 bedziesz mial to mozesz powolutku zaczac sie martwic
    pozdrawiam

    1. ;)) , JasioWP 8/06/04 21:51
      Bude mam otwartą... Przy zamkniętej dochodzi nawet do 60

  2. Jeśli chcesz , PKort 9/06/04 07:40
    to możesz co najwyżej zamienić na cichszy i równie wydajny, bo te temperatury to nic strasznego. Mój CPU miewa wyższe temperatury, a chodzi prawie nonstop od jakiegoś roku. I nic się nie dzieje.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  3. moj chodzi na siakies 3500+ , acd 9/06/04 23:38
    i temp dochodzi do 65 stp.! Zero zwisow

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL