Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76542 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy tylko mi slabiutko dziala Neostrada ? (pomorskie) , garnek 8/06/04 23:02
hmm ??

  1. hmm , Babek 8/06/04 23:16
    u mnie śmiga aż miło 78kb/s download i 20 kb/s upload nie widze problemów Dolnośląskie / Kłodzko

  2. pognębić Cię? , Morgoth 8/06/04 23:23
    zrobiłem to kilkanaście minut temu:
    http://www.lenoig.webpark.pl/transfer3.png

    hłe hłe

    1. lol , RusH 9/06/04 01:55
      tylko 65KB ? myslalem ze wszedzie jest juz 80KB :DD
      slabiutko :P

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

      1. nie loluj mi tu :D , Morgoth 9/06/04 02:29
        spójrz na okienko "Window graph" w przeliczeniu jest to ok 110kB, a to wszystko za 50PLn miesięcznie, w Polsce.
        buhaha haha :P
        Ależ ze mnie "chfalipienta"

    2. pytanie mam , Grza 9/06/04 02:38
      ile "twoj" cd1MDK zajmuje? niedawno sciagnalem i zajmuje dokladnie 632,4MB pozostale 2cd maja po 695MB stad moja watpliwosci (takie dziwne pytanie :P)

      1. tyle , Morgoth 9/06/04 02:47
        cd1. 695M (728 563 712)
        cd2. 695M (728 795 136)
        cd3. 695M (728 834 048)

        cd4. 690M

        1. faken szit! , Grza 9/06/04 02:52
          sciagalem to downloaderem opery i pewnego razu poprostu wcielo pasek postepu (ogolnie wszystko) i zostal na pulpicie cd1 632MB wyglada na to ze od poczatku..... :/

          1. ściągaj przez TC , Morgoth 9/06/04 03:01
            znajdż szybkiego FTPa (np. ftp.sh.cvut.cz) i po sprawie.

  3. ale jaką masz? , borg18 8/06/04 23:26
    bo ja mam 384 i słabiutko idzie

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL