Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37

 Dzisiaj przeczytano
 83290 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Neo 320 czy SDI?? , jacek_sz 9/06/04 17:09
Hello!!
Prosze o rade odnosnie wyboru uslugi tpsa. Obenie mam SDI i zastanawiam sie czy nie wymienic na Neo 320. Ponoc w miare szybko to chodzi tylko ze to ograniczenie 5Gb. No i mam dylemat zostac przy SDi czy brac to NEo?? Cena podobna, aprzejscie z Sdi na Neo 1,22zl.
  1. No fajnie bys sie nacioł tak jak ja. Dolicz sobie do tych 1.22 cene modemu ok 100zł , trol 9/06/04 17:11
    tez sie zdziwiłem jak brałem NEO+ 640

  2. na 320... , Skyp 9/06/04 18:13
    na pewno sie nie oplaca.. ja na sdi miesiecznie wyciagam ponad 6gb... a nie sciagam 24h na dobe... nad wersja neo 128 moznabyloby sie jeszcze zastanowic... glownie ze wzgledu an cene... ale jesli te 100 to dla ciebie nie az taki problem to nie ma o czym mowic...

    Skyp

  3. już lepiej weź , borg18 9/06/04 20:39
    128 nie 320 bo ja mam 320 i mówie Ci że sie chyba nie opłaca chyba że łaskawa telekomunikacja zniesie limit albo podwyrzszy z 32 kb do przynajmniej 64 a tak to 128 wystarczy

    https://programy.net.pl - duża dawka
    programów ;)

  4. w sumie... , LuHash 9/06/04 20:51
    ja mam neo 320 i predkosc mnie zadowala... czasem cos sciagne i limitu nie wyrabiam wiec mi pasuje...
    niedlugo zreszta telekomunikacja wprowadzi dokupywanie gigabajtow dolimitu wiec luz...
    poza tym patrzcie ze teraz zestaw instalacyjny kosztuje 1zl i tak samo aktywacja 1zl wiec placisz 2zl :)

    tu bi? or nat tu bi?
    dat iz de kłeszczon!

    1. jak to? , borg18 9/06/04 21:12
      bedzie mozn a dokupić giga? a nie wiesz za ile?

      https://programy.net.pl - duża dawka
      programów ;)

    2. Skad takie info? , Mms 9/06/04 21:15
      j.w.

      Pozdrawiam

      1. a stad: , LuHash 9/06/04 21:23
        http://forum.neostrada.info/...pic.php?p=8956#8956
        gosc z pclabu ma wtyki w tpsa i jego informacje sie zawsze sprawdzaly... np. to on wiedzial 10dni wczesniej ze bedzie neo 128 za 59zl... wiec wierze ze bedzie mozna dokupic limit...
        mowa jest o wakacjach czyli juz niedlugo:)

        tu bi? or nat tu bi?
        dat iz de kłeszczon!

        1. No ciekawe, ciekawe. , Mms 9/06/04 22:34
          Dzieki.

          Pozdrawiam

          1. spoxik:) , LuHash 9/06/04 22:55
            czekam na to bo przyda sie czasem wiekszy limit;)

            tu bi? or nat tu bi?
            dat iz de kłeszczon!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL