Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90907 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z DOSowymi programami pod Win XP , RyVar72 10/06/04 10:09
Witajcie.
Mam taki probelmik, zaden program pod DOSem sie nie chce uruchomic, jak odpalam jakiegos Nortona, to mignie i sie zamyka i tak jest ze wszystkimi. Probowalem sprawdzac wpisy w plikach *.NT w katalogu Windows, kombinowalem z ustawieniami pamieci dla aplikacji uruchamianych w wierszu polecen, a w logach XP znalazlem jakis problem z "dcom" ale nie bardzo wiem co sie tam moglo stac.
Czy mieliscie podobne problemy i jak sobie z tym poradzic.

Pozdrawiam

  1. daj dokładne nazwy... , john565 10/06/04 10:15
    to może coś wymyśle, ja mam sposób taki otwieram notatnik, wpierwszej linji wpisuje nazwe exeka powiecmu nc.exe, a w drugiej wpisuje pause, i zapisuje to jako plik wsadowy (z rozszerzeniem bat) odpalam takowy w folderze z programem i wodać jest co było nie tak bo okienko nie znika odrazu tylko po naciśnięciu klawisza, proste a zarazem skuteczne :D

    f*ck

    1. Odpalalem tez w oknie na full screen , RyVar72 10/06/04 10:22
      i nic, po prostu odpala sie i wylacza, zadnego komunikatu, tylko zostaje nieodswiezony ekran i niby widac pozostalosci nortona a program nie dziala.

      Pozdrowionka

  2. obawiam się , recydywista 10/06/04 11:02
    że dosowych narzędzi Nortona nie odpalisz bezpośrednio pod Windows XP. Wszystkie systemy z rodziny NT (a więc także i XP) zabraniają programom dosowym bezpośredniego dostępu do dysku.

    Także jeżeli myślałeś o Diskedicie, Disk Doctorze (o rany jak to odmieniać :) , to obawiam się, że nic z tego.

    Computers are useless. They can only
    give you
    answers.

    1. Sorki, wyrazilem sie malo konkretnie , RyVar72 10/06/04 12:26
      Chodzilo mi o NortonCommandera DOSowego, a glownie chodzi mi o program obslugujacy baze na DBFach i to wszystko przedtem chodzilo.

      Pozdrawiam

      1. poszukaj tutaj , recydywista 10/06/04 12:48
        http://sourceforge.net/projects/dbf/
        http://sourceforge.net/projects/dollybase/

        oraz w ostateczności emluator "prawdziwego" dos'a
        http://dosbox.sourceforge.net/

        Pozdrawiam również

        Computers are useless. They can only
        give you
        answers.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL