Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101484 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Do miłośników angielskich (brytyjskich)seriali komediowych prośba o ... , john565 11/06/04 18:26
tytuły orginalne i polskie,Mam wielka prośbe abyście podali jak najwięcej tytułów z polskimi odpowiednikami, chodzi mi o zestawy tytuł orginalny + tytuł polski, jak wiecie nie zawsze(prawie nigdy) nie są tłumaczone tytuły dosłownie, tylko polski dydtrybutor, telewizja przekręcają je jak sie da (ot przykład film BANDITS miał polski tytuł włamanie na śniadanie), ogólnie rzecz biorac chodzi mi o wszystkie seriale, lecz szczególnie zależy mi na jednym tytule.

Polski odpowiednik orginalnego tytułu brzmiał "Najstraszniejsese morderstwa XX wieku"(chyba, tak pamiętam, ale może nie !?), jest to czarna groteskowa komedia, każdy z odcinków jest oddzielnym epizodem, każdy z nich łączy postać głownej bohaterki którą gra jedna aktorka wcielajaca sie za każdym rzem w inną role, która zawsze ale to zawsze(tak przynajmniej pamiętam) grała morderczynie, jeśli ktokolwiek pamięta orginalny tytuł prosiłbym o odzew :D, wiem ze serial ów leciał w telewizji regionalnej(napewno w telewizji gdańsk).

Brytyjskie komedie są the best a szukać z polskim tytułem jest strasznie ciężko na sieci jakihś divxów :/

z góry thx za help

f*ck

  1. JA PAMIETAM TO , Thadeus 13/06/04 01:35
    ALLO ALLO = ALLO ALLO
    KEEPING UP APPEARANCE = CO LUDZIE POWIEDZA - TEN ROXUJE NORMALNIE :d

    SORKI ZA CAPSA ALE PRACUJE I NIC CHE MI SIE ODCAPSOWAC :d

    ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL