Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sociu 21:17
 » Kraszan 21:15
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40
 » globi-wan 20:37
 » @GUTEK@ 20:29
 » MARtiuS 20:14
 » emigrus 20:13
 » rarek 20:05
 » dugi 19:49
 » Lucullus 19:48
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 105862 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z otwieraniem plików multimdialnych. , Minus 12/06/04 01:00
Wiec mam program do odtwarzania Subedit i zainstalowany Codec 7L. Przy próbie otwrcia filkmów (niektórych) wyskakuje mi błąd Gspot w którym między innymi pisze:
Generator klas ClassFactory nie może dostarczyć żądanej klasy.
Wiecie może o o co chodzi, bo ja nie wiem. Czy jest to związane z Codecami które mam zainstalowane?? Czy dograć może jakieś inne a może pliki są uszkodzone i przez to wyskakuje taki blad? Proszę o pomoc
Pozdrawiam

  1. wg mnie brakuje ci jakiegoś codeca... , Seba78 12/06/04 01:08
    i dlatego wyskakuje te Gspot. Ale moge się mylić, to tylko moje przypuszczenie

    www.nieruchomosci-gil.pl

  2. Uszkodzony plik , DJopek 12/06/04 09:05
    U mnie taki komunikat pojawia się w uszkodzonych plikach...

  3. No wiec tak.... , Minus 12/06/04 09:30
    Coraz czesciej zdarza sie ze ten błąd wyskakuje... Na początku myślałem że coś z plikiem jest ale zaczyna sie pojawiać coraz częsciej ten problem... Mam taką propozycje. Napiszcie jakich kodeków uzywacie, pierw zaczne od tego... Czekam na odpowiedzi. Z góry dzieki

    1. ja używam pakietu... , Seba78 12/06/04 10:06
      K Litle Codec Pack - jest to naprawdę solidny zestaw Codeców, ma wszystko czego potrzeba, łącznie z filtrami itd... nie zdażyło mi się aby coś nie poszło na nich.

      www.nieruchomosci-gil.pl

    2. Ja używam pakietu Codec , DJopek 12/06/04 10:18
      Ma tylko najbardziej potrzebne kodeki... Choć jeżeli nie kodujesz to polecam ffdshow pack.

      http://m5studio.prv.pl/codec.html

      1. podobno juz sie da kodowac samym ffdshow... , turzol 12/06/04 11:21
        jeszcze do tego nie doszedlem, ale jak juz wyczaje to dam znac

        trance addicted
        :B ::KX:: ::ASIO Otachan::

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL