Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 111119 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

1) Dylemat z pamięciami 2) Uszkodzona grafika? , Arlathan 13/06/04 02:35
1) Mam możliwość wymienić "stare" pamięci na nowki, i z tym wiąże się dylemat:

if (do dwóch kości działających w DUAL mode dołoży się identyczną trzecią to nie ma żadnego spadku na wydajności) == TRUE ;) {
jest git i tu nie mam dylematu, kupuje 3 kosci (tu sobie poczutam jakies testy, ale opinie mile widziane;)}

else (czyli jeśli jest spadek na wydajności) {
to czy lepiej jest kupić np "DDR 2x 512MB Dual PC-400 TwinMos Twister CL 2" czy mimo wszystko pchać 3 x np. Kingston 400MHz 512MB przy założeniu ze komputer bedzie wykorzystywany głównie do zadan graficznych [3ds max, photoshop] jak i do gier :> }


2) Sprawa karty graficznej wyglada nastepująco. Jest to model Ti4200 PixelView 64MB AGP8X. Do przedwczoraj jego praca była praktycznie niesłyszalna. Od wczoraj zaczął szaleć w taki sposób, ze co chwila słychać jakby robił twistera :> brzęczy, kreci sie strasznie głośno, a czasami jakby cos sie stykało. Wyjmowałem, czyściłem, patrzyłem czy cos sie nie poluzowało. Wygląda git. Ale spowrotem po zamontowaniu wszystko zaczęlo sie od nowa. Pytanie brzmi, czy taka praca wiatraczka jest podstawa aby z kartą gwarancyjną zgłosić sie do serwisu po naprawę? nie chce sie zblaznic przed serwisantem ze cos tam mi nie pasuje, ale praca przy komputerze jest niemożliwa, gdy ma sie wrazenie ze cos sie w środku zaraz rozleci, zwłaszcza ze wszystko było dobrze do tej pory.

Licze na odzew, pozdrawiam

-
I Rock. Fact.

  1. odp. , mirkrup 13/06/04 08:28
    1- if proc=P4 then Twister; if proc=AMD then Kingston
    2 - pchaj grafikę do serwisu

    1. 1- dlaczego akurat taki podzial? , Arlathan 13/06/04 11:29
      jeszcze jesli mozliwe chcialbym poznac jak to jest z tym dualem i ewentualna 3 taka sama koscia i z wydajnością. Bo jesli wydajnośc słaba rozumiem ze doradzasz pchać 3 Kingstony zamiast 2 Twinmosów.

      2-ok

      -
      I Rock. Fact.

      1. dlatego , mirkrup 13/06/04 21:04
        że dual ma sens wyłącznie przy Intelu, przy AMD masz zysk rzędu 2 %.

        1. to niby po co robili by plyty z dualem pod amd.. , Arlathan 13/06/04 21:41
          nawet via teraz zrobila chipset kt880 z dualem pod amd

          -
          I Rock. Fact.

          1. a po co AGPx8 w R9000 (a raczej 9200)? , Morgoth 14/06/04 00:46
            ten sam powód dla którego GeForceFX 5200 posiada obsługę DirectX 9

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL