Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 116022 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sa Athlony XP z odblokowanym mnoznikiem w Katowicach , Curro 13/06/04 10:03
dokladnie na gieldzie jedna z firm takowe w swojej oferci posiada. Wczoraj zakupilem antka xp 2400+ seria AJUGA 0246WPAW cena 280 zl. oczywiscie nowy z roczna gwarancja-ciekawe gdzie tak dlugo lezakowal. Co do podkrecania to 2324 (14 x 166) czyli xp 2900+ przy napieciu 1.8 i to jest max dalsze podnoszene napiecia nawet na 2.1 nic nie daje.

  1. hm... , CAREK13 13/06/04 10:07
    szkoda ze ja na swojego 2200+ nie trafilem z z odblokowanym mnoznikiem i samym fsb musze krecic, ale mysle ze 133x13.5@170x13.5 na 1.775 Volta to calkiem dobry wynik

    1. bdb , Curro 13/06/04 10:26
      wynik-jak temperatura po tym przetaktowaniu u mnie wzrosla pod obciazeniem z 50 na 56 na zwyklym TT. Z innej beczki dlaczego jak jestem zalogowany nie widze postow ze swoim udzialem ? Ustawia sie to gdzieś ?

      1. u mnie temp,. , CAREK13 13/06/04 10:33
        50 stopni w IDLE, przy otwartej budzie, w zime bylo znacznie lepiej przy zamnknietej ;) a w strezie pewnie okolo 57 ale nie mierzylem...
        u gory masz taka ramke, na glownej, tam masz do wybotu opcje postow, pozmieniaj sonie na wszystkie w drugiej linijcje od gory...

        1. dzieki , Curro 13/06/04 10:52
          moze znajde choc nie widze tej ramki :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL