Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 115868 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

grzanie sie chipsetu , ZIPPO 13/06/04 18:32
mam pytanko od ostatniego czasu strasznie mi sie grzeje chipset na plycie ze nawet radiatora niemorzna dotknac w grach mi sie odrazu wiesza czasami restart sam robi jaka moze byc przyczyna ?? podkreslam niejest sprzet podkrecony wszystko chodzi na seryjnych ustawieniach plyta epox 8rda+ thx

  1. hm.. , CAREK13 13/06/04 18:40
    z tego co wiem to 8rda+ maja wentylatorki na chipsetach!! a co z Twoim wiatraczkiem ??

    1. a mi sie jednak , KwiateK 13/06/04 19:34
      wydaje ze 8rda+ ma sam radiator ;-)
      Moze to przez to, ze lato idzie :P Moze wentylacja obudowy jest slaba. Moze zmieniles cos w BIOSie..
      Moja rada: zalozyc jakis wiatraczek (ew. lepszy radiator, np. Zalmana 47J ale nie wiem czy pomoze w tym przypadku) albo zapewnic lepszy obieg powietrza w obudowie.

      Nie jestem facetem na jedną noc.
      Aż tyle czasu to ja nie mam...

      1. hm... , CAREK13 13/06/04 20:26
        wiec moze wyszly rozne wersje, kumpel kupil sobie, wlasnie taka plyte i ma wiatrak, na mojej plycie, czyli 8rda3i nie ma wentylatora, zgadza sie, ale na 8rda3+ na 100% moj koles ma (oryginalny ofkoz)

        1. hm.. , Banan 13/06/04 20:38
          8rda+ nie mialy wiatraczkow, tylko same okragle "puszki" i to tylko na jednym mostku. proponuje zalozyc zalmaniki na kazdym z chipsetow. laczny koszt okolo 50 zlociszy.

          1. oki nie bede goloslowny... , CAREK13 13/06/04 21:09
            wlasnie poprosilem kumpla zeby mi podeslal fotke chipsetu... jesli tylko bedzie to umieszcze ja gdzies, coby podeprzec przykladem swoja opinie

            1. prosze bardzo , CAREK13 13/06/04 21:13
              nie jest to zdjecie kompa mojego kolesia, ale plyta ...
              http://www.epox.nl/...cts/motherboard/8rda3%2B.htm

              1. tylko, ze... , Banan 13/06/04 22:57
                to 8rda3+ a nie 8rda+
                pomylily ci sie symbole :)

  2. to niejest ta plyta co podales , ZIPPO 13/06/04 21:43
    to jest 8rda3+ ja mam 8rda+ i na nim jest tylko jeden radiator bez wiatrakow i cholernie sie grzeje i to niejest ze lato bo to tez bylo wczesniej i niewiem oco chodzi a procek mam woda chlodzony

  3. Tak niestety jest z nF2. , PKort 13/06/04 23:31
    Dobra rada - nie próbuj dotykać mosfetów przy gnieździe CPU. i załatw jakieś chłodzenie temu chipsetowi - wentyl 80x80@5V będzie starczać w zupełności.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL