Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 115889 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[WINDOWS] Problem z liczbą plików , laciak88 13/06/04 19:15
Mam dużo empetrójek i chciałem wiedzieć ile dokładnie ich mam. I w tym tkwi problem. Mam w szystkie w jednym folderze na E:\mp3. Winamp mi pokazuje że jest ich 1611, jak klikne na folderze prawym przyciskiem to mi pokazuje że jest ich 1624, a przy wyszukiwaniu pokazuje 1728 (ale to się chyba z folderami liczy). Czemu mam ufać? Winampowi czy explorerowi? Zaznaczam że nie ma tam żadnych innych plików oprócz mp3 i wma, żadnych ukrytych, systemowych itd. Pomóżcie!!!

"To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
life's problems."

  1. zaufaj intuicji... , john565 13/06/04 19:26
    ehh żebym ja miał takie problemy.

    f*ck

  2. szukasz poprostu *.mp3 , KwiateK 13/06/04 19:27
    i wiesz ile jest...

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

  3. no i wyszlo ze winamp ma racje!!! , laciak88 13/06/04 19:42
    tylko dlaczego?

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

    1. bo winamp... , john565 13/06/04 20:37
      jest najlepszy z matematyki !!!!!!!

      f*ck

  4. a nie masz jakis plikow ukrytych? , Banan 13/06/04 20:43
    albo systemowych.
    ewentualnie inne pliki niz *.mp3

    1. nie, jest okolo 1500 mp3, a resza to wma , laciak88 13/06/04 21:06
      123

      "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
      life's problems."

  5. to ma być dużo , perek 13/06/04 20:47
    moja kolekcja liczyła nawet około 7000 sztuk i ponad 30 GB

    Powered by Intel 286 ;-)

    1. hm... , CAREK13 13/06/04 21:01
      on raczej sie nie chwali ile ich ma, tylko pyta jak je policzyc...

    2. jak bym chcial to bym mial i ze 100000 , laciak88 13/06/04 21:07
      ale po co mi tyle? po pierwsze wybieram tylko te najlepsze nuty ktore mnie interesuja, zadnych bezsensownych, a po drugie to kiedy niby mialbym to przesluchiwac???

      "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
      life's problems."

      1. no właśnie , perek 13/06/04 21:49
        niedawno doszłem do wnoisku że trzeba z tym zrobić porządeki została 1/4 ale odkąd mam NEO znowu "zbiory" rosną i znowu będę musiał zrobić porządek ;), żeby nie internet, kazy, osiołki i inne zwierzątka to pewnie miałbym 3 płyty na krzyż isłuchał na okrągło do znudzenia

        Powered by Intel 286 ;-)

        1. a propo , perek 13/06/04 21:51
          do zarządzania i robieniem porządków w empetrójkach polecam programik: Mp3 Media Studio

          Powered by Intel 286 ;-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL