Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kilgor 23:45
 » ulan 23:38
 » pwil2 23:18
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » Ament 22:52
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43

 Dzisiaj przeczytano
 115792 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak wyciąć jakąś scene z filmu ? Uzywam VirtualDub ale on tworzy 400 razy wiekszy plik , trol 13/06/04 19:24
Troche jestem pod...ny bo od 3 godzin nie moge zrobić takiej prostej rzeczy:
(chce wyciąć napisy z początku filmu)
Uzywałem TMPGEnc ale ten tępak zapisuje mi plik w formacie DVD.
Uzywam teraz VirtualDub ale gdy zapisze nowy plik to jest on ... 400 razy wiekszy. Nolmarnie masakra i załamka.

  1. ustaw... , john565 13/06/04 19:28
    w virtualdubie przy pozycji video w menu głównym direct stream copy, i powinno byc git, możliwe że trzeba by to było tesz przy audio ustawić.

    f*ck

  2. W życiu bym nie przypuszczał ze to takie skomplikowane i czasochłonne... , trol 13/06/04 19:40
    zrobiłem jak powiedziałeś i wyskoczyło mi:
    "The source video stream uses a compresion algorytm wihch is not compatibile with AVI files. Direct stream copy cannot be used with this video stream."

    1. a wjakim film jest formacie ?? , john565 13/06/04 20:01
      w takim razie musiałbyś ustawic w video full processing mode i wybrać kodek, polecam xvida, a w configuration wybiwrz constant bitrate i ustaw na 700(potestuj jak ci jakość nie bedie pasiła z innymi wartościami), to samo z audio, tam ustaw kompreche na 128kb/s 44100, jak nie bedzie widoczne daj show all formats, jeśli bedzie płuło sie o dźwięk wybierz o innej częstotliwośi i/lub bitrate

      f*ck

      1. wow... dzieki za pomoc. Troche juz mam piane w zębach i se to odpuszcze , trol 13/06/04 20:09
        Total Comanderem uciołem koncówke i jest ok... Swoja droga to smieszne żeby Total Comander nie miał zadnych problemów z obcieciem pliku a taki progrmik jak Virtual Dub wymiekał...

        troche mi nie pasi ze obciołem koncówke zamiast koniec ale wole sie dzisiaj nie wquzać . DZIEKI !

  3. Easy Video Splitter , stas 13/06/04 22:00
    prosty programik bez bajerów, niestety wersja shareware jest tylko 7 dniowa

    http://doeasier.org/splitter/

    1. DZIEKI STARY !! NAPRAWDE ŚWIETNY PROGRAMIK ! O TO MI CHODZIŁO ! , trol 13/06/04 22:50
      tamte programiki w porownaniu z tym to złom ! Naprawde WIELKIE DZIEKI !

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL