Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4198 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

neostrada i jaki modem: sagem czy thomson ? , AndrEC 13/06/04 22:22
własnie zamówiłem neo... tą tanszą za 59 zł (niestety z powodów ekoniomicznych), zaproponowali mi modemy do wyboru jak wyżej i teraz mam dylemat co wybrać ?(wstepnie zgodziłem się na thomsona), a tak wogóle co sądzicie o ten tańszej alternatywie neo ?. dzieki za wszelkie info

AndrEC

  1. mam Thomsona , Piet Blank 13/06/04 22:25
    i chodzi jak trzeba. Zero problemów więc mogę polecić.

    Pozdrawiam

    Zosiu Kocham Cię

  2. ja mam sagema i spoczka, 0 klopotow od pazdziernika, latwa instalka , laciak88 13/06/04 22:36
    a co do tej neo, to jest jedna rzecz ktorej tam nie powinno byc (wtedy bym przeszedl na 320, a mam 640) te pier****** LIMITY!!!

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

  3. sadze ze do samego przegladania netu/maili/czat , Carmamir 13/06/04 22:43
    starczy w zupełności nawet po limicie, a tańsze 2x od SDI.

    No to się wkopałem...

  4. chyba nie ma znaczącej różnicy , perek 13/06/04 22:52
    ja mam thomsona 4 m-cei zero problemów jak narazie

    Powered by Intel 286 ;-)

  5. jesli masz , Liu CAs 13/06/04 23:02
    zamiar uzywac go tylko pod windowsem to bez roznicy, ale jesli w gre wchodzi linux, to sagem bo sa mniejsze problemy ze sterami pod ten system, pozatym jest popularniejszy i latwiej o wszelakie tutoriale dot. instalacji...

    -= parówkowym skrytożercom,
    mowimy NIE =-

    1. tez tak , Franz 14/06/04 00:41
      uwazam, nawet jak slabo znasz linuxa to duzo gotwcow jest pisanych pod sagema, chodza podobnie pod winda, ale thomson bardziej tandetny (zreszta oba, ale sagem ciut zgrabniejszy) wiec lepiej gdzies to schowaj pod biurko ;)

      Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
      Niedługo nas z ujni europejskiej
      wyrzucą.

  6. Mam, , Milan 14/06/04 14:47
    Sagema od 2-och miesiecy i spisuje sie bez zarzutow. 0 problemow przy instalce, 0 podczas dzialania... - ogolnie miodzio:]

    May the force be with you!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL