Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:59
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37849 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ile jest tych łatek na dziure w Windowsie? , borg18 14/06/04 19:50
Bo już sam nie wiem jakiejś mi brakuje, nie ma kto stronki z ich spisem? jeszcze jedno jaki Offis najlepiej wgrać na XP profesional Sp1 - Office 2000 profesiona, Office Xp, Office 2003?

https://programy.net.pl - duża dawka
programów ;)

  1. hmm , akustyk 14/06/04 19:53
    przy tendencji MS do wydawania latek latajacych poprzednie latki... powiedzialbym, ze jest tego N, przy N dazacym do nieskonczonosci

    ja tam instaluje tylko to co niezbedne. po co robic kolejne dziury w systemie, ktory i tak jest juz z zalozenia dziurawy ?

    http://akustyk.magma-net.pl

  2. wejdz na jakas windowsowa strone , Kenny 14/06/04 19:53
    i poszukaj paczki z 'post service pack updates' czy czegos o podobnej nazwie i tam bedziesz mial wszystkie

    co do offica... - najnowszy :)

    .:Pozdrowienia:.

  3. too tak , Thadeus 14/06/04 20:54
    najlepiej sobie wejdz na windowsupdate :)

    ale winda na bierzaco - co do ilosci to tyle ze hohoho pewnie :)
    office kupilem juz w wersji sp1, sp2 nie polecam instalowac bo mi sie jakies buraki robilu podczas pisnai takstu tzn znikaly literki - ch wieczemy niby byly a jednak nie !! po popowrocie do oryginalej instali z cd wszystko do normy wrocilo. polecam zainstalwoanie sp3 dzialo oki zadnych problemów nie zuwazono dotychczas - office 2000 pro

    IE dziur tyle ze po zalataniu i puszczniu na wode zatonal by odrazu - pozatym nie uzywam tego badziewia

    WMP - kolejny badziewn, KOBYLA, z ms - takze latki - nie uzywam rzadzi Mplayer i MPC oraz foobar

    Outlook expres - nie uzywam powod patrz IE :) - sa beznadziejnie proste metody uruchomnienia chocby polecnia format c: z listu htmlowego :))( dobra mniejsza szkodliwosc w NT) (Executing arbitrary commands without Active Scripting or ActiveX. Affected applications: Any application that hosts the WebBrowser control (5.5+) is affected since this exploit does not require Active Scripting or ActiveX. Some of these applications are:
    Microsoft Internet Explorer
    Microsoft Outlook
    Microsoft Outlook Express ) i juz mozemy wysylac zabojczego maila ktory bedxzie dyski formatowal

    ...

  4. Po zainstalowaniu XP+SP1 jest 21 łatek ktore powines sciagnac , Emios 14/06/04 22:12
    Start->Wszystkie Programy->Windows Upgrade


    Polecam Offica 2003


    Pozdro

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL