Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » acd 23:24
 » ripek 23:24
 » okobar 23:23
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15

 Dzisiaj przeczytano
 59754 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak ustawić Logitechy Z-640 , TomekT 16/06/04 13:21
mam ASUSa A7N8X delux i nie moge zabardzo ustawić sygnału 5.1 pod zintegrowanym dźwiękiem

  1. ja juz to gdzies widzialem..... , bartek_mi 16/06/04 13:42
    ......

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  2. o co konkretnie chodzi? , havranek 16/06/04 13:55
    Bo mam taką samą płytę i głośniki i może będę mógł pomóc

  3. powiedzcie , Zryty_Berecik 16/06/04 16:52
    mi czy ten zesyawik mozna podlaczyc do stacjonarnego dvd ?

    1. jak stacjonarny , havranek 16/06/04 17:12
      dvd będzie miał wyjścia analogowe to czemu nie? Tylko pewnie przejściówki z chinch na jacka będę potrzebne

      1. a sa takie? , Zryty_Berecik 16/06/04 23:44
        kuurde nigdzie nie moge znaleźć zdjecia jakie kable i wtyczki maja logitechy Z640
        wszedziesa zdjecia bez kabli

  4. nie działa mi centralny , TomekT 16/06/04 20:49
    chyba że uruchomie MATRIXA

    1. pobaw się , havranek 16/06/04 22:33
      programe nswap. Jest na stronie nvidii. Służy on do zamiany kanałów w soundstormie. To powinno załatwić sprawę.

  5. zara , TomekT 16/06/04 22:39
    zobacze. oby pomogło. dzięki

  6. niestety , TomekT 16/06/04 23:20
    nic nie dało. przy próbie wszystkie chodzą poprawnie, ale po włączeniu np. winamp nie działa centralna i nie pokazuje jej na wyświetlaczu a sobbuferek działa mimo iż też go nie pokazuje

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL