Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2154 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

win XP ... domyślnie Wyszukaj zamiast Otwórz - jak to zmienić ? , PaszkfiL 16/06/04 21:50
mam tak z każdym katalogiem :( reinstall robiłem przedwczoraj a gdy dziś wróciłem do domu ujrzałem taką niemiłą niespodziankę :( mój tata jedyne co mi powiedział to, że zresetował komputer bo sie podobno zawiesił :) (ani troche mu nie wierze :D )

macie pomysł jak to zmienić ?

o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  1. [;..;] , GesTee 16/06/04 22:06
    tesz tak miałem to mi sie zrobiło jak grzebałem w ustawieniach typów plików ale tam zmiana w folderze na otwórz nic niedaje wiec tesh jestem ciekaw :)

    :)

    1. no u mnie już nie ma we właściwościach funkcji otwórz ... , PaszkfiL 16/06/04 22:14
      ... pozostało tylko find :/ jak klaepne prawym myszy to otwórz jest na 3-iecj pozycji zamiast pierwszej :/

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. [-] , soker 16/06/04 22:23
    Już kiedys ten problem byl poruszany. Oto jedno z rozwiazań probemu /znalezione w Sieci, autora nie pamiętam/ cyt : "Wygląda na to że masz ustawioną opcję Find jako domyslną - pogrubiony text.
    Uruchom edytor rejestru i odszukaj klucz :
    [HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell]
    i tam zmień wartość :
    @="Find"
    na
    @="Open"
    lub skopiuj poniższy tekst, wklej do pliku tekstowego, nadaj mu rozszerzenie *.reg i dodaj do rejestru:

    Windows Registry Editor Version 5.00

    [HKEY_CLASSES_ROOT\Drive\shell]
    @="Open"

    " koniec cyt.

    CiviCUser

    1. sqbane :) działa , PaszkfiL 16/06/04 22:56
      dzięki wielkie :)

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    2. [;..;] , GesTee 17/06/04 11:12
      spox 10x soł macz

      :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL