Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1736 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Hmm.. żenujące pytanie z zakresu wiedzy podstawowej , madi 16/06/04 22:13
której niestety nie posiadam :( Mam mały problem z logowaniem do skrzynek pocztowych, przez stronę i Outlook i dostaniem się do programów wymagających logowania (np. uczelnianych). Ostatnio parę razy instalowano w moim komputeru Windowsa i mniemam, że to kwestia prozaicznych ustawień. Niestety nie zbyt pewnie poruszam się w "opcjach internetowych" i nie chcę nic zmajstrować. Czy mogłabym liczyć na choćby małą wskazówkę, albo procedurkę postępowania.. ?? Pomocy, bom odcięta od świata. Z góry dziękuję :]

  1. może to coś pomoże: , Auror 16/06/04 22:17
    http://pomoc.upc.com.pl/index.php?zaw=37&sub=9

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. dzięki , madi 16/06/04 22:40
      ale to nie problem Outlooka.. z mojego komputerka nie mogę zalogować się do poczty na serwerze interii czy onetu.. nie mogę dostać się na strony mojej uczelni, gdzie wynagany jest login i hasło..

      1. hmmm.... , Auror 16/06/04 22:48
        tzn. internet działa, tylko nie możesz się nigdzie logować, tak?

        To może spróbuj w przeglądarce obniżyć poziom zabezpieczeń/prywatności. Jeżeli używasz IE to może tak: Narzędzia -> Opcje internetowe -> Zabezpieczenia -> i spróbuj tam dać poziom domyślny (może ktoś tam grzebał wcześniej?)

        albo Narzędzia -> Opcje inter. -> Prywatność -> i daj tak na "średni" - ja tak mam i wszystko działa.

        Nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Jak łączysz się z internetem? modem? stałe łącze? dzielone łącze na LANie?

        portnicki.com
        +++++++++++++
        portnicki@gmail.com

        1. i po problemie ;] , madi 16/06/04 23:33
          dzięki serdeczne.. ;)) poziom standardowy ustawiony :] teraz tylko czekam na wirusy i robaczki.. ale póki co cieszę się wolnością ;))) Pozdrawiam i raz jeszcze thx

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL