Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 11764 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Przejscie do innego operatora sieci GSM z tym samym nr tel , BogadR 17/06/04 18:04
No wlasnie gdzies cos slyszalem, ze byc moze bedzie taka mozliwosc. Czy ktos sie orietuje czy jest to wogle prawda?? Chodzi mi o przejscie z IDEI do Plusa przy zachowaniu dotychczasowgo nr tel.

  1. narazie , ThY 17/06/04 18:11
    to chyba raczej niewykonalne, co innego zmiana z sim+ na +, pop na idee, tak-tak na ere... choc nie wiem, czy kazdy operator oferuje takie przesiadki

  2. dobrze słyszałes... , jarech 17/06/04 18:55
    Ale jest mały problem technicznie na razie nie jest to mozliwe taka mozliowosc moze!!... sie pojawi jak wejdzie nowe prawo telekomunikacyjne ale w tym tempie to na razie mozna o tym pomarzyć a dwa wszyscy obecni operatorzy jakos nie pala± sie do takiego czegos wiec moze przypadkiem :> moze sie okazac ze jakos taki podpunkt w ustawie wypadł zupełnie "przypadkiem"...:)

    1. bzudura, , Mackie Messer 17/06/04 20:52
      prawo telekomunikacyjne ktore obowiazuje operatorow nakazuje operatorowi pozytywne rozpatrzenie wniosku klienta o zachowanie numeru przy zmianie operatora. Technicznie taki transport tesh jest mozliwy. Inna kwestia to take ze operator moze narzucic dowona miesieczna oplate za utrzymanie "obcego" numeru. Wiec spokojnie moze dac cene zaporowa np : 4000 PLN / Miesiac. Co skutecznie odstrasza klientow.

      "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
      F. Nietzsche

  3. oby się nie zi¶ciło... , XTC 17/06/04 19:51
    bo czeka nas "ciekawe z jakiej ten numer sieci - bo jak nie z mojej to np. zapłacę o 1zł za minutę drożej w szczycie"...
    obłęd...

    Linux

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL