Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 11785 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co daje "release" w mułku? i jaki program do mierzenia realnego up- i downlodu? , Auror 17/06/04 21:13
Mimo że mułka (mod Pawcio v.0.30e dla AMD) używam już dość długo to dopiero niedawno wyczaiłem że podobno lepiej jest ustawić ściągany plik jako release. Tylko co to daje? że ten plik ma pierwszeństwo wśród danych które ja wysyłam? I co mi to daje w ściąganiu? jak ma się jedno do drugiego?

A druga sprawa jest taka - mam ustawione download na (max) 96kbps, natomiast upload na 15 albo 16kbps (czasami to zmieniam) - i tutaj pytanie, o ile wiadomo że rzadko download idzie pełną parą, to chyba jeżeli ustawiłem upload na 15kbps to chyba bez przerwy powinien iść te 15kbps nie?
Jak patrze w okienko plików wysyłanych i zsumuje wszystkie prędkości to nie przekracza 10 kbps ..... nie wiecie dlaczego tak jest?

i ostatnie pytanie - jakoś mnie to nigdy nie martwiło i nie zastanawiało, ale czy w sieci eMule jest jakieś ratio? Bo moje łącze ostatnio przyspieszyło ściąganie z 512 do 768 kbps, ale wysyłanie ciągle jest "tylko" 128. Tak więc moje łącze teraz wygląda tak: 768/128 kbps - więc niby ściąganie mam max 96 kBps a wysyłanie ciągle 16kB prawda? Mułka więc ustawiłem na nowo - żeby ściągał nawet do 96kBps ale wysyłanie ciągle ma max tylko 16kBps - może tak czy owak zostawić ten download na 60? bo i tak 96 nigdy nie będzie bo jest jakieś ratio?

z góry dzięki

portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL