Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 03:16
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49

 Dzisiaj przeczytano
 11883 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

pytanie o mx500 , nazir 17/06/04 22:42
mam mx500 od kilku miesiecy i zauwazam cos co bardzo mnie niepokoi. czasami myszka ma jakies dziwne przeskoki. normalnie kursor sie nie rusza a tu nagle przeskakuje mi w rozne strony w promieniu 15 mm od miejsca gdzie byl kursor poprzednio. nie wiem czy to ta moja myszka jest jakas trefna czy to normalne u myszek optycznych. a moze podkladka musi byc jakas odpowiednia. w sumie to zmienilem juz podkladke i dalej to samo ale moze jakiejs specjalnej potrzebuje. jesli ktos wie o co chodzi to prosze o kontakt. bo teraz nie wiem czy to normalne bo jak nie to wysylam na reklamacje. niech sie w serwisie martwia. z gory thx

  1. sprobuj , bartek_mi 17/06/04 22:59
    na szmaciaku albo na katce a4 xero - na tych powierzchniach kazdy optyk dziala ok

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  2. Odwróciłeś mysz do góry nogami, jak mówiłem? , GregorP-Redakcja 17/06/04 23:00
    j.w.

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

    1. ale jak odwrocic???? , nazir 18/06/04 21:11
      co mam tak sobie poleżeć odwrocona dluzszy czas czy aby na chwilke. na chwilke to odwracalem jak chcialem ja z kurzu na spodzie przetrzec

      1. Ma poleżeć, byś mógł sprawdzić, czy głupieje bez kontaktu sensora z podłożem.. , GregorP-Redakcja 18/06/04 21:28
        j.w.

        ..No tears to cry, no feelings left,
        this species has amused itself to
        death....

        1. nie darady , nazir 23/06/04 10:45
          myszka wariuje jak lezy na biurku. jak tylko ja podniose albo tylko rusze delikatnie orazu sie uspokaja. musialbym myszke zostawic polozona na plecach kilka godzin to moze wtedy bym zobaczyl czy cos sie wydarzy.

          1. Więc zrób to. , GregorP-Redakcja 23/06/04 14:20
            I dodatkowo sprawdź na białej kartce papieru.

            ..No tears to cry, no feelings left,
            this species has amused itself to
            death....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL