Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 11:32
 » cVas 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » Liu CAs 11:07
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04

 Dzisiaj przeczytano
 36555 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak odczytac odbrty wentylatora? , serf 20/06/04 01:09
podlaczylem wentylator do gniazda 3 pin na plycie (mam takie 3) Z dwoch pozostalych bez problemow potrafie odczytac obroty w biosie czy cpucool a z tego3 ni da rady co radzicie? i jeszcze jedno czy wiatraki arctic cooling pro TC mozna ustawic zeby caly czas byly na max obrotach?

always emotion is the future

  1. chyba , myszon 20/06/04 01:16
    ad. TC: trzeba bylo przeciac termistor (znaczy ułamać mu nogę)

    A co do pomiaru predkosci to probowales programow w stylu MBM lub speedfan? jakie masz mobo?

    1. speedfan tez tylko dwie pokazuje , serf 20/06/04 11:48
      123

      always emotion is the future

    2. mozesz mi powiedziec dzie mam sukac i jak wyglada ten termistor? , serf 20/06/04 13:34
      http://www.allegro.pl/show_item.php?item=26898942 <-- tam sa fotki na spodniej czesci wiatraka wystaje cos takiego zielonego to jest to? wiem zabrzmialo troche lamsko ale chce byc pewnym

      always emotion is the future

      1. termistory często bywają zielone , szpieg Szoguna 20/06/04 23:08
        w tym wentylatorze termistor jest umieszczony na w dosyć niefortunnym miejscu. W (moim zdaniem) sensownych wentylatorach termistor jest na oddzielnym kabelku - można go umieścić w porządanym miejscu.

        Jeszcze co do koloru/kształtu termistora - zazwyczaj jest zielony i względnie duży (tak jak w zapodanym wentylatorze i np. Coolermaster DAF-B82, bywa też mikry np. Titan D5TB z termistoerm (2 przewody i "nic" wklejone czymś do radiatora

        piwo ... hmmm - to pewnie się pije :)

  2. aa... plytę główną... , KwiateK 20/06/04 01:17
    masz..? jakąś...?
    jaką?

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

    1. gigabyte GA-7VA-A , serf 20/06/04 11:48
      !@#

      always emotion is the future

  3. termistor się zwiera , szpieg Szoguna 20/06/04 01:25
    żeby wiatrak pracował na pełnych obrotach

    to tyle

    piwo ... hmmm - to pewnie się pije :)

    1. ja wypilem twoje piwo, przeprasszam... , CAREK13 20/06/04 02:26
      ale nie zauwazyekm..

      1. udzieliłeś odpowiedzi , szpieg Szoguna 20/06/04 10:44
        na pytanie, które nurtuje mnie każdeko poranka

        AVE!

        piwo ... hmmm - to pewnie się pije :)

  4. mozliwe ze z 3 wyjscia na plycie nie odczytasz obrotów wentylka , glewik 20/06/04 08:43
    jesli w biosie ci nie pokazuje obrotow a masz je wyzsze od 2000 na minute (jesli sa ponizej 1300 to czujniki czesto wariuja) to raczej juz nic ich nie pokaze.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  5. spróbuj włączyć... , BrUcE_609 20/06/04 10:25
    "bullet-time" i policzyć szybko ;D

    Przepraszam, ale musiałem... zabiło mnie pytanie i odrazu mój umysł zwariował :D Sory !

    POZDR.

    Jutro być troche lepszym niż dziś i
    dużo lepszym niż wczoraj...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL