Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:27
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 44638 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT do BB] WWO - dwa zespoły? , wikear 20/06/04 17:56
Mam pytanko do Braci Boardowej...

znam zespolik WWO... znaczący W Wyjątkowych Okolicznościach

a kiedyś był jeszcze W Witrynach Odbicia... to ten sam zespół tylko pod innym rozwinięciem nazwy?

tak BTW: to WWO znaczy więzień wzmożonej ochrony czy coś takiego...

  1. Tak, te same. , pachura 20/06/04 18:50
    Zmienili wytwórnię, skutkiem czego musieli zmienić nazwę z "Odbić" na "Okoliczności" (bo stara wytwórnia miała do niej prawa). Ale skrót został ten sam ;)

    Jeszcze kiedyś to rozwijali do "We własnej osobie".

    1. thx , wikear 20/06/04 19:03
      a tak BTW: kawalek U Ciebie W Miescie jest wyczesany w kosmos... dawno nie slyszalem tak zajebiaszczego kawalka z wawy

      1. Wcale nie ;) , pachura 20/06/04 19:32
        Słucham hip-hopu właściwie od jego początków w Polsce i szczerze nie cierpię ulicznych/szczerych/prawdziwych elo-zespołów typu WWO, Molesta czy Vienio i Pele. Każdy ich kawałek jest o tym samym - o niczym, dodatkowo z ich twarzy nie bije szczególna inteligencja... wolę zapuścić sobie Łonę, Abradaba, Pezeta, Sinego - przynajmniej mam wrażenie że obcuję z czymś robionym przez ludzi na poziomie.

        Pozdro ;)

        1. no to fakt , wikear 20/06/04 20:25
          ja tez warszafki nie slucham.. z HH lubie:
          fisza (wawa :D)
          łone
          ostr
          k44
          paktofonike
          i pochodne

          ostatnio jakos pezet mi pasuje (klasyczna i powazna)
          z wafki to jeszcze tede (za luz i przesmiewstwo)

          1. Ostry i Łona , Auror 20/06/04 20:33
            wymiatają!

            "Jazzu w wolnych chwilach" słuchałem swego czasu nałogowo :)
            podobnie jak "świateł miasta" Grammatika ....

            portnicki.com
            +++++++++++++
            portnicki@gmail.com

            1. wlasnie... , wikear 20/06/04 20:40
              zapomnialem od eldo !

  2. ja wole: , MatiZ 20/06/04 22:32
    Ascetoholix
    Pezet-Noon
    52 Dębiec

    Meet me after midnight #Farcry

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL