Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 48622 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie do wszystkich posiadaczi FX 5900XT , Ghost... 21/06/04 11:46
Lada dzien bede mial taka karte, ale nie wiem czy mi pociagnie obecne zasilanie(noname 350W). Reszta flakow to:
-Athlon XP 2000
-2x256 Kingston
-1xcdrw
-1xhdd
-sb
-sieciowka
Z gory thx za pomoc i jakies wasze doswiadczenia z zasilaniem kompow z tymi kartami na pokladzie.
Ps. najlepiej tez piszcie jakie zasilki macie/polecacie

Pozdro

  1. Mam i polecam , milekp 21/06/04 12:06
    (wielu poleca) Chiefteca 360W.
    Co mogę powiedzieć - do tej karty i Twojej konfiguracji styknie i 300W - ale markowe. Moim zdaniem problemem nie jest ile W - tylko napięcia i ich wahania.

  2. hmmm , Ghost... 21/06/04 12:09
    to moze sprobowac na tej zasilce zostac...a kupic nowy to sie zawsze zdazy...btw a jakiego dokladnie masz?
    CHIEFTEC HPC-360-202 czy CHIEFTEC ATX-1136H

    1. 360-202 , milekp 21/06/04 12:20
      Zależy od napięć. Ale dobry zasilacz warto mieć.

  3. no to jeszcze... , Ghost... 21/06/04 12:35
    tylko napisz czy jest cichy? ;)

    1. Ja raczej uważam , milekp 21/06/04 13:58
      go za niegłośny. Do cichego to mu brakuje.

  4. mysle ze nastepnym Twoim postem bedzie za kilka dni: dlaczego... , snail 21/06/04 12:54
    ...mam artefakty, czyzby karta byla uszkodzona???
    ;pp
    warto kupic dobry zasilacz a obydwa powyzsze modele od chieftec'a sa ciche.
    mialem scierwiastego codegena 350W, ktory nie wyrabial sie przy R9600pro, zmiana na dobra zasilke (w moim przypadku to byl chieftec) pomogla.

    ...zamknij ryja i
    umieraj jak mezczyzna...

  5. U mnie smiga... , Ament 21/06/04 14:46
    pelna 5900 i to jeszcze wykrecona prawie na Ultre + reszta configu pod moja ksywka i wszystko to ciagnie zasilka 300W tyle tylko ze stary, porzadny Huntkey;-) Jeszcze mi sie nie zdarzyl zwis odkad kupilem ta 5900 a mam ja juz z 2 miechy... Tak jak ktos napisal wyzej - moze byc zasilka i 500W - wazne czy daje stabilnie napiecia...

    I
    -AMENT-
    I

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL