Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:01
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37

 Dzisiaj przeczytano
 48557 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Fun - bylem dzisiaj w pewnej firmie komputerowej , Zryty_Berecik 21/06/04 16:08
i na pytanie
ile by u nich kosztowały głośniki Logitech Z-640
otrzymałem odpowiedź ( koles zanim podał mi cene sprawdzał ją pare min na stronie hutrowni ) i po paru min szukania wział kalkulator cos podliczył i powiedizał :
"Cena promocyjna 499zł"

ja do niego : "Chyba Pan żartuje"
on zdziwiony... zrobił mine
jakis koles obok cos zaczał z nim gadac pod nosem ( chyba mowil mu ze widac ze nie jestem byle łosiem i orientuje sie ile one kosztuja gdzie indziej )
i cos zaczał mi mowic ze to stara cena w hurtowni ze sie pomylił very sory :) bla bla bla i zaczal szukac w innej hurtowni
Ja mowie ze w "Age.pl" maja po 419zł w media markcie 359zł i szukam jak najtaniej ...
W koncu znałazł na stronie pewnie jakiejs hurtowni podliczył na kalkulatorze i powiedział 320zł brutto :PPP z tymze nie maja ich na stanie w hurtowni i bede musial czekac
podziekowalem i powiedzialem ze jak sie zdecyduje to dam znac ... i wylazłem :)))

ceni nigdy dobrych nie mieli .. wpadłem tak o spytac bo nigdzie ich we Wrocławiu nie moge dorwać ( tych glośników )

pytalem w Skynecie i mowia ze nigdzie nie ma w hurtowni ale jakby były to 320zł beda kosztowały
do poplandu mam pytac i dzwonic
wie ktos moze gdzie je tanio dostane ?
proline
arest
acit ?

no i kto zgadnie w jakiej firmie miała miejsce sytuacja opisana wyzej :)))

  1. pewnie... , john565 21/06/04 16:17
    Optikonieczność (mus)

    f*ck

    1. ni. , Zryty_Berecik 21/06/04 16:46
      powiem tyle ze nie maja siedziby w rynku i najblizszej okolicy

      1. czemu sie kryjesz ?? , glewik 21/06/04 16:50
        A'cit i wszystko jasne :)

        Pełnie bytu osiągniemy w nicości
        istenienia. /glewik

        1. nie acit , Zryty_Berecik 21/06/04 22:08
          j.w

          1. ja wiem gdzie są , Maverick 22/06/04 15:35
            za 325 + przesyłka i masz na pojutrze :)

  2. Zeczywiscie brak dostepu co do kolesi to dobrzy sa:dd , Emios 21/06/04 17:29
    Swoja droga skoro koles przychodzi i pyta o konkretny model to musi cos wiedziec. Wiec naprawde głaby

  3. w SKYNETie , robert71 24/06/04 09:58
    naklejaja stickery na rdzen procesorow, głąby i jeszcze mowia ze to nie przeszkadza. Szkoda slow. Osobiscie odradzam ten sklep.

    Kiedys koles jeszcze chcial u nich kupic monitor. Dobrze ze z nim pojechalem, bo kupilby LG Flat w cenie FLATRONA. Jeszcze gosciu mi wciska ze ma plaski ekran ... po prostu ŻENADA .

    *** ********** *** ** ******* *******.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL