Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 53998 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

konfiguracja 3Com SuperStack 3300 - howto? , ThY 21/06/04 19:24
powiem szczerze, ze tak 'duzego' switcha to jeszcze nie konfigurowalem i tu pytanie to wyjadaczy w temacie, od czego zaczac?
po podpieciu go do sieci nie ma polaczenia, wiec wnioskuje, ze takowa konfiguracja jest wymagana, lecz nie dysponuje instrukcja, w necie patrzylem, nie znalazlem niczego konkretnego.
wyczytalem, ze mozna sie do niego podlaczyc poprzez telnet, ale nie znam ani jego IP, ani siakiejs nazwy domenowej. po drugie, jak sie do niego dobrać? normalnie przez RJ'tke?
switch dysponuje także złączem typu 'matrix', a także o ile mnie pamiec nie myli - złącze typu RS232, 9-pinowe.
sprzęt jest uzywany, ale zakładam, ze w 100% sprawny...
wszelkie wskazówki beda mile widziane, a za link do 'manuala po konfiguracji' ozłoce ;]

  1. hmm , Jumper 21/06/04 19:37
    jak bede w pracy... to moze cos poszukam,
    mam tez takiego, ale ja nigdy go nie konfigurowalem, juz byl jak przyedlem do pracy.. poza tym powienin miec jakis reset zeby go przywrocic do ustawien fabrycznych,
    matrix o ile mnie pamiec nie myli sluzy do laczenia switchy w stosy chyba max. 4 (jest to zlacze 1Gb/s)

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

  2. Thy ja mam w pracy takiego swicha , Lysy 21/06/04 22:54
    Instrukcje mam tylko pisana. Chyba ze na CD-ku jest w pdf-ie.
    Ale i tak konfigurujac go musisz uzyc kabla null modem podlaczonego do gniazda RS, a w kompie odpalic Hyperterminal
    i w ten sposob ustawisz sobie IP i maske. Potem juz konfiguracja via przegladarka. Nie pamietam tylko hasel na wejscie - tych standardowych

    Jakbys mial jeszcze jakies pytania to pisz na maila

    Pozdrawiam Pawel

    1. thx man , ThY 22/06/04 00:38
      jutro uderze ;]

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL