Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54416 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

REQ: Program do pisania zadań i wzorow matematycznych... , zonk1410 21/06/04 19:55
Chodzi mi o taki program za pomoca ktorego bez problemu moglbym zapisac pierwisatki roznego stopnia, potegi, ulamki, calki oznaczone itp. i zebym to sobie mogl wydrukować. Word ma te znaki (nie wszystkie) no ale mi chodzi o coś bardziej konkretnego, no bo ktos jakos musi drukować te zadania lub tablice. Jesli znacie taki program/y to byłbym wdzieczny za podanie nazwy lub linkow.

Zonkus

  1. W wordzie jest programik do pisania wzorów..... , fatal 21/06/04 20:00
    Equation 3.0 (w pakiecie office XP). Musisz tylko zainstalować go, bo domyślnie się nie instaluje..... Możesz jeszcze spróbować z MATLABA, ale to już całkiem inna bajka.

    Sam jak pisałem projekt obliczania skrzyni biegów (kompletny) na studiach (jeszcze 2 lata temu) to właśnie z Equation-em. (wyszło 117 stron z obliczeniami i wzorami). Także możesz wszystko zrobić...

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

    1. hmm , KwiateK 21/06/04 22:10
      a ja tego w wordzie nie mam.. zapewne usuneli to z office2003 :(

      Nie jestem facetem na jedną noc.
      Aż tyle czasu to ja nie mam...

      1. .:. , Shneider 22/06/04 08:17
        Kreator wzorow czy jakos tak.

        Podczas instalacji mozna go wybrac, przy chyba exelu.

        .:: Live at Trance Energy ::.

        1. [;..;] , GesTee 22/06/04 10:07
          a nie "edytor równań"

          pozdro, zboczony matepmatyk ;> hehehe

          :)

    2. hmm , akustyk 22/06/04 10:39
      :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

      wzory w Wordzie.... LOL... i potem czlowiek oglada takie prace, gdzie wszystko sie rozjezdza i jest nieczytelne

      wzory = Latex. nie ma zadnej dyskusji

      http://akustyk.magma-net.pl

      1. popieram w calej rozciaglosci , gorky 22/06/04 11:11
        jwt

  2. latex , bartek_mi 21/06/04 20:01
    123

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  3. to zalezy od twojego samozaparcia , gorky 21/06/04 20:05
    ale bezdyskusyjnie najlepszym na swiecie srodowiskiem do tego typu rzeczy jest TeX wraz ze stowarzyszonymi pakietami - w tym przypadku w szczegolnosci LaTeX2e i AmSTeX

    1. jako ciekawostke , gorky 21/06/04 20:08
      mozna dodac ze Wordowy Equation Editor jest bardzo okrojona wersja MathType'a, a MathType to port programu TeXAide, sluzacego wlasnie do uproszczonej obslugi TeXa w srodowisku 'klikalnym' :)

  4. mathcad , misial 21/06/04 23:16
    to jest program odpowiedni.budowlancy tego uzywaja i oczywiscie nie tylko.

    1. hmmm , akustyk 22/06/04 10:40
      mathcad jst wygodny do pisania, ale mozliwosciami jeszcze mu daleko do Latexa. nie wiem tez, jak jest z eksportowaniem wynikow - czy to moze byc jako np. wektor, czy tylko jako bitmapa.

      ale edytor ma fantastyczny i bardzo intuicyjny

      http://akustyk.magma-net.pl

  5. W OpenOffice też jest taki program, ale w porownaniu , sebtar 22/06/04 18:57
    do tego microsoftowego jest malo wygodny w użyciu...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL