Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54430 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Jaki kupic prezent z okazji obrony magisterki ?? , piszczyk 21/06/04 20:01
Moja lepsza połowa broni w tym tygodniu magisterki, co kupic swiezej pani mgr z tej okazji?? Moze macie jakis pomysly na niebanalny prezencik (i w rozsadnej cenie, bo na kasie nie spie ;o) bo poki co nie mam dobrego pomyslu :( to moze byc cokolwiek bo ma szerokie zainteresowania (a najbardziej - ksiazki) moze komus z Was sie cos nasunie??
Pozdrawiam!
PI

takie tam klamoty . . .

  1. `,` , spieq-Redakcja 21/06/04 20:07
    A może po prostu wspólny wypad? Coś wykwintnego: restauracja kolacja, ale przecież niekoniecznie-może być coś szampańskiego. Myślę, że jako KOBIETA będzie chciała cieszyć się razem z Tobą, a nie z prezentu.

    Ja po obronie zrobię armagedon w domu, a co, bawić się trza.

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

    1. właśnie, pomysł OK , Chrisu 21/06/04 20:18
      a żeby było ciekawiej postaraj się i zrób SAM kolacyjkę ze świecami , szampanikiem....

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  2. mgr to sie oblewa do nieprzytomnosci, , wukillah 21/06/04 20:08
    a nie jakies prezenty.kup jej absoluta.
    greets

    just d'oh it!

  3. hmm , akustyk 21/06/04 20:26
    w Czechach jest whisky o nazwie Magister ;-) a u nas wodka Absolwent. wybieraj! ;-)

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. niestety - niepijąca :P , piszczyk 21/06/04 20:29
      nic na to nie poradzę :-| ;-)

      takie tam klamoty . . .

      1. no to... , Galon007 21/06/04 20:47
        ... dobrze o niej swiadzczy... ;)

  4. moze , Jumper 21/06/04 20:28
    pioro...?

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

  5. .... , nika 21/06/04 20:59
    Z tym " SAM" to się nie wysilaj ...co jak przypalisz. .???
    Ale kolacja w miłej romantycznej kafejce jest ok :) i skromny drobiazg taż byłby na miejscu......wspomnienia są ulotne ...upominki zostają ...stawiam na łańcuszek albo branzoletke /srebro nie jest drogie/ a po za tym kobiety w subtelny sposób zawsze mówią co chcą ....tylko Wy panowie nie zawsze słuchacie...hihih ;) powodzenia w poszukiwaniach......

    nika

  6. a ja mam luz , Thadeus 22/06/04 00:26
    bronimy sie tego samego Dnia :) - pozniej jakas restauracja.

    ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL