Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64193 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Opinie graczy używających myszek optycznych bezprzewodowych , GULIwer 23/06/04 01:34
szczególnie interesują mnie modele Logitecha: Codless MouseMan Optical (najbardzij podobna do mojej obecnej MouseMan Whell) i MX700 (IMHO tu lekko przesadzili z ilością przycisków) czy daje sie pograc nie zawodowo, tak poprostu popykać w Q3 czy CSa ogólnie czy odczuwacie duże opóźnienia. NIestety nikt ze znajomych nie ma bezprzzewodowego gryzonia za to mają optyki i optyk roxx :) tylko te kable :(
Przy okazji pytanie czy ktoś widział zestaw Logiego z mychą Codless MouseMan Optical i klawą z zesatwu Logitech Cordless Desktop MX ??? Najlepiej OEM

I'm only noise on wires

  1. fachofcy polecaja mx510 , Ranx 23/06/04 08:33
    uwazam ze maja racje.
    tyle jesli chodzi o logiego.

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  2. Osobiście , adambujak 23/06/04 10:07
    używam MX-700 od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolny.
    Gram w Q3 i takie tam inne FPP.Gra się rewelacyjnie.Jedynym mankamentem jak dla mnie to był dobór podkladki, bo na blacie biurka działala ok ale jednak od czasu do czasu cos tam przeskoczylo i kursor drgal, ale to z powodu porowatej powierzchni biurka.

  3. tu hapi juzer Logitecha Mousemana Cordlessa Opticala , BENY 23/06/04 10:28
    Serio - bardzo zadowolony jestem.
    Wydalem na nia jakies 2.5 roku temu 375zl. Pozniej nieco zalowalem poniewaz wyszly niemal w tej samej cenie MX700. Fajny dizajn, ladowarka, wyzsze DPI.
    Nieco gram w CSka i powiem tyle, ze nie odczuwam na mojej myszce opoznien, ale specem nie jestem. Jedynie przy AWM'ce z max zoomem nieco opoznia. Ale to naprawde minimalna roznica. Do normalnej pracy sa wrecz wysmienite. Bardzo wygodne. POLECAM.

    / Najlepsza sygnaturka /
    / to brak sygnaturki /

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL