Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 21:42
 » McMi21 21:33
 » cVas 21:32
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35

 Dzisiaj przeczytano
 64239 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki darmowy, dobry i stosunkowo prosty soft do nagrywania audio , Carat 23/06/04 12:07
Kumpela ma AC97 i chciałaby zgrać sobie stare nagrania z kaset do postaci cyfrowej. Wbudowany w Win XP Pro rejestrator dźwięku to pomyłka, także potrzebny jest inny darmowy soft.

Co możecie polecić mając na uwadze, że ta osoba od niedawna ma styczność z kompem i nie potrzebuje kombajna do zapisu i obróbki dźwięku.

  1. All Sound Recorder , NimnuL-Redakcja 23/06/04 12:17
    GoldWave
    CollEdit

    Dwa pierwsze mam i moge podeslac.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. darmowe , Carat 23/06/04 12:31
      to one nie są, chyba że ja źle patrzyłem

      1. Jak uzywalem to mi sie wydawalo, ze sa darmowe , NimnuL-Redakcja 23/06/04 12:33
        dwa pierwsze, cool edit chyba nie. Crackow na pewno do nich nie mam a dzialaly poprawnie.

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. CoolEdit , Carat 23/06/04 12:35
          napewno nie jest darmowy, ale to jest kombajn zwłaszcza wersja PRO a kosztował pareset USD o ile pamiętam

          1. Tak, ale dwa pierwsze , NimnuL-Redakcja 23/06/04 12:46
            All Sound Recorder i GoldWave chyba sa ... podeslac?

            Gdyby nie wymyślono elektryczności,
            siedziałbym przed komputerem przy
            świeczkach.

          2. GoldWave to shareware... , tecep 23/06/04 13:07
            ale da sie podzialac, po prostu trzeba save`owac co chwile, bo masz jakis tam limit uzytych funkcji podczas jednej sesji(czy jak to tam nazwac).

            taaaaaaaaa.....

  2. ja uzywam , BENY 23/06/04 12:31
    Recordera spod Creativa

    / Najlepsza sygnaturka /
    / to brak sygnaturki /

    1. też tego używałem , Carat 23/06/04 12:33
      ale kumpela nie ma karty Creative, więc pomyślałem o czymś podobnym ale darmowym :)

  3. w windzie masz prog do nagrywania , zorg 23/06/04 14:23
    ale winda tez nie jest za darmo

    salsa merenqe bachata

  4. No to lecim , Master/Pentium 23/06/04 14:49
    Audacity - edytor audio, niezły aczkolwiek wygląd odstrasza ; http://audacity.sourceforge.net/
    Audiograbber - ripper, także z LinIn, teraz darmowy, dosyć wygodny ; http://www.audiograbber.com-us.net/

    Pozatym CDex i EAC też mogą zgrywać z wejścia audio. EAC mo prosty edytor dźwięku.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    1. dzięki , Carat 23/06/04 16:17
      właśnie zasysam AudioGrabbera, czyli kręcimy się w środowisku softu do zgrywania CD

    2. hehe , Carat 23/06/04 16:30
      okazało się, że AudioGrabbera kiedyś miałem, nazwa nic mi nie mówiła ale jak zobaczyłem program to odrazu poznałem :)
      Dzięki, sprawdzałem, nagrywa jak chciałem, korzysta z miksera systemowego, także można wybierać źródło nagrywania niekoniecznie musi to być LINE IN

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL