Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2154 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czym mogę nagrywac płytki 870 mb (99min) ???? , Lord Kamal 23/06/04 20:38
Jakim programikiem mogę nagrać płytkę o wyżej wspomnianej pojemności ??? Nero jakoś widzi mi taką jako 700 mb. Moja nagrywara to TEAC W516EB. Sprawdzałem u brata na nagrywarze LG 52x i tez nie rozpoznaje, wiec to chyba nie sprawa firmware'u ??

Board TPC to jest TO :D

  1. Nero, nawet Nero Express , kubazzz 23/06/04 20:41
    musisz uaktywnic OverBurning do 99min i nagrac plytke w trybie disc at once [DAO]. Poszukaj w archiwum, pytalem o to jakies 2 miesiace temu.

    SM-S908

  2. Hmm... , DJopek 23/06/04 20:43
    Nie wiem jak ten teac z końcówką EB ale z 516E nie potrafi nagrywać płyt 99min.

    1. seeerio? w54e nagrywa a w516e nie? [o tym w54e to wiem z autopsji] , McKania 23/06/04 21:25
      oczywiście głowy nie dam za 516 ale jakby wrzucić jaki nowy bios to pewnie by poszło

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

      1. Opieram się na cdrinfo.pl , DJopek 23/06/04 21:31
        jw.

  3. i btw , kubazzz 23/06/04 20:43
    tych plytek nie rozpozna ci nigdy jako wieksze niz 700mb.
    Jedyna ktora nero wskazal dobrze to TDK 800MB [czyli mozna nagrac bez sztuczek z overburn], ale byly dwa razy drozsze od Esperanzy [czyli 1.7 vs 3.5zl]

    SM-S908

  4. to u was sa takie drogie plyty? , laciak88 23/06/04 20:44
    u ,mnie esperanza kosztuje (chyba) 1 zł a platinum w slimie (na pewno) 1.8 zł!!!

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

    1. sorki , laciak88 23/06/04 20:45
      nie trafilem pod kubazzza :(

      "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
      life's problems."

    2. taa , kubazzz 23/06/04 20:48
      Esperanza 700MB to kosztuje moze i 1zl, ale ja mowie o Esperanzy 800MB. Czujesz baze i roznice ?? ;))))

      SM-S908

      1. ano tez fakt , laciak88 23/06/04 20:50
        i tak lepiej kupic 2x700 niz 1x800

        "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
        life's problems."

        1. no tak zwlaszcza jak film ma 790mb :) , kubazzz 23/06/04 20:53
          i zakladamy, ze nie nagrywamy CD MODE 2.

          SM-S908

  5. czyli mówicie ze overburning trza przestawic.. , Lord Kamal 23/06/04 20:47
    Ok thx all, a tak przy okazji te esperanzy kosztują u mnie (ŻYWIEC) 1,6 zł

    Pozdro all

    Board TPC to jest TO :D

  6. tak jak koledzy mówią , Master/Pentium 24/06/04 07:53
    aha- ta spawara pali maks. do 90 min.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  7. przeczytaj , dulik 24/06/04 09:05
    http://twojepc.pl/boardPytanie73346.htm

    "Być może istnieją czasy piękniejsze, ale
    te są nasze"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL