Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 00:38
 » cVas 00:35
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 2149 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Niemcy do domu !!! , Zryty_Berecik 23/06/04 22:20
jak wyzej

  1. porypany jest ten mecz , kubazzz 23/06/04 22:22
    Moim zdaniem to Niemcy maja strasznego pecha, a Czesi strasznego fuksa. Od poczatku drugiej polowy wiedzialem, ze ku**w czesi trafia w takiej glupiej sytuacji...

    SM-S908

    1. i kolejny sedzia , kubazzz 23/06/04 22:22
      ktory nie widzi...

      SM-S908

    2. Tak, karny jeden powinien byc dla Niemców , NimnuL-Redakcja 23/06/04 23:08
      i mecz byl jakis taki strasznie dziwny ... dziwnie mi się go oglądało.

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

      1. karny? , domo 23/06/04 23:29
        co ty mwoisz? kiedy? masz na mysli ta reke ktora byla poza linia karnych? lol

        no future man, no future

        1. Byla poza linia? , NimnuL-Redakcja 23/06/04 23:33
          No dobra, a drugi karny w momencie odepchniecia niemca przez bramkarza ... faul ewidentny.

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

          1. tak , domo 23/06/04 23:52
            tam sie zgadza.:)

            no future man, no future

            1. ale dodam , domo 23/06/04 23:56
              dodam) ze widzialem ten fałl dopiero na powtorce. srednio w kazdym meczu jest jedna pomylka nie zauwazona przez sedziego. no future

              no future man, no future

  2. [;..;] , GesTee 23/06/04 23:09
    shade czy jak to sie pisze :(

    :)

    1. shame :))) Sędzia wydrukował mecz holendrom... , Remek 24/06/04 00:38
      Nie było karnego, bo nie było faulu... a po drugie przy drugiej bramce był spalony metrowy

      1. [;..;] , GesTee 24/06/04 12:32
        ja chciałem szkoda po niemiecku :))))) a co do meczy to trzeba przyznac ze jakis dziwny był

        :)

  3. a jutro , domo 23/06/04 23:30
    ide na piwko do czech, na serek smazony.

    no future man, no future

    1. ja tezx chce !!! , Zryty_Berecik 24/06/04 11:39
      ale mam jakies 100km do granicy :(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL