Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 02:15
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 5756 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nowy celek vs athlony , Ptaszek Bitumiczny 24/06/04 19:19
http://www.anandtech.com/printarticle.html?i=2093
jestem pod wrazeniem jego wydajnosci, jak jeszcze go podkrecic na 3,8 to moze byc juz goraco :).Zapowiada sie powrot na tron Intela z celkiem.Sadze ze to dobrze i dzieki temu Amd podrasuje durona :), zapowiada sie ciekawie naprawde ciekawie.
pozdro

Kierowca Bombowca
A64 3500+ 1Giga 400 GF6800 Samsung 120
giga 913N i inne bajery

  1. niezle, naprawde... , obiwan 24/06/04 19:33
    niezle !!! btw. zajzyj na GG

    ...and justice for all

  2. przejrzałem na szybko... , Chrisu 24/06/04 21:57
    i zauważ jedno. Celki mają ~1 GHz więcej jak Antki. No i to jest dobre porównanie- nie trzeba innych duronow. Bo porównaniem do PIV jest Athlon 64 a nie "zwykły" :) Oprócz tego ciekwy jestem ile taki celek prądu żre - bo chyba tam nie było o tym - chyba ze przeoczyłem ;)...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. no ta... , 0r8 24/06/04 22:23
      tyle ze kosztuja tyle samo co antki...
      w dodatku low-end u intela=celeron, a low-end u amd!=antek
      jakby amd robil antki 2,8ghz to mozna by argumentowac ze jest 1ghz roznicy, ale tak...
      baleron roxx :>

  3. nic specjalnego , sonkowy 24/06/04 22:28
    AXP 2400+ i 2500+ kosztują mniej i to znacznie od tych nowych celków, więc nie wiem co w tym takiego specjalnego ?

    1. Jest duzo w tym specjalnego... , Ament 24/06/04 22:49
      a chocby z takiego powodu ze jest kompatybilny z S478... I jezeli faktycznie bedzie bardzo podkrecalny i szybki jest to bardzo dobre przedluzenie zycia dla tej podstawki... Ktos ma teraz starego P4 np. 1.6 - bedzie mial wspaniala okazje do przesiadki na szybszego proca za niewielkie pieniadze.

      I
      -AMENT-
      I

    2. może i nic, ale nic nie pisali o oc, , pirat 24/06/04 22:51
      a przy technologii 90nm powinni jeszcze całkiem sporo z nich wycisnąć, a wtedy sytuacja nie bedzie już taka różowa ...

      nie żebym zmienił zdanie co do intela, AMD ROX !!! ;)
      ale wedlug mnie te celki sporo namieszają na rynku

      odczepta się od mojego podpisu ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL