Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » wrrr 09:48
 » steve 09:47
 » Kenny 09:46
 » cVas 09:45
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » hokr 09:02
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 25071 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Przegladarka i javascrypty , McSlavko 27/06/04 13:01
ano właśnie, mam problem, chodzi o to ze nie chce mi otworzyc javaskryptów na stronach np. na http://napisy.info nie moge przeczytac komentarzy, albo przykładowo na stronie Onetu "ogladanie" meczy na żywo również jest niemożliwe (applet java not initied) ...... polchat działa (chat TPC) o so chozi?? instalowałem najnowszą jave MS nie pomogło, to zainstalowałem najnowszą jave sun-a, też dupa......testowane na róznych przeglądarkach (Mozilla 1,7, Firefox 0,9, IE 6.0, Opera 7.51). Jakieś sugestie? jest możliwość "naprawy" javy w systemie?

Powered by 4x4

  1. to java czy javascript? , myszon 27/06/04 13:10
    bo to 2 rozne rzeczy

    1. echh...opisałem to co sie dzieje, wychodzi ze same skrypty coś się kaszanią , McSlavko 27/06/04 13:17
      idąc tym tropem uważam ze to wina samej javy (myle się?)

      Powered by 4x4

      1. moze tak: , myszon 27/06/04 13:30
        W operze masz mozliwosc włączenia konsoli javy i javascriptu. Zobacz, moze wywala ci się jakiś błąd.

        1. hmmm...... , McSlavko 27/06/04 13:40
          wywala taki błąd

          http://napisy.info/...0&tytul=miracle&t=or
          Unknown context
          Syntax error while loading (line 2)
          <
          --^

          Czyli nic konkretnego

          Powered by 4x4

          1. na tej stronce są 2 skrypty: , myszon 27/06/04 16:27
            jeden do gemiusa
            drugi wyswieta reklamy.

            Moze masz jakiegos firewalla albo antywira, ktory blokuje działanie JS.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL