Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » wrrr 09:48
 » steve 09:47
 » Kenny 09:46
 » cVas 09:45
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » hokr 09:02
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 24854 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

The Bat-smieci , andi 27/06/04 15:24
Witajcie i ratujcie.Tyle smieci naplywa na skrzynke,ze stracilem cierpliwosc.Kiedys na forum gosc napisal filtry do tego klienta pocztowego,korzystalem i bylo ok.Po reinstalacji gdzies mi sie zapodzialy a stronka nie dziala zeby mozna bylo sciagnac.Moze cos-ktos,z gory dzieki.

  1. pytanie na boku ;) , DmK 27/06/04 15:27
    czy te smieci moze naplywaja na skrzynke na wp? bo ja juz tez zaczynam sie wk****** na to. Czasami dziennie dostaje po 10-15 smieci.

  2. ja... , Galon007 27/06/04 15:29
    ... uzywam the bat i mam skrzynke na wp i od ponad pol roku nie doszly zadne smieci do mnie. Nie wiem nawet czemu, ale to dobrze :)

    1. moze , DmK 27/06/04 15:31
      dlatego ze uzywam outlooka, ale w the bat nie chcial mi poczty na wp za cholere przepuscic, mimo ze takie same ustawienia jak na outlook mialem. teraz bawie sie opera moze ona lepiej zadziala (chociaz jak napisalem poprzedni post 2 spamy zaliczylem)

  3. niestety tez na onecie , andi 27/06/04 18:20
    troche konfigurowalem filtry w kliencie ale one przepuszczaja spam

  4. wtyczke bayesit znajdz do the bat'a , slawq 27/06/04 20:46
    poszukaj w archiwum

    ASUS K8N-E ,A64 3@3.4,1024MB,
    hdd 410GB,Teac W54E,Nec 500,NEC
    791SB,Palit7300GTddr3, LogiMX500

  5. polecam SpamPAL , atay 27/06/04 23:00
    ladnie filtruje, choc raz na 2-3 dni przychodzi jedna wiadomosc spamowa, normalnie bylo ich ok. 20/dziennie.
    gdzie szukac ? google

    _- Atay -_

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL