Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » wrrr 09:48
 » steve 09:47
 » Kenny 09:46
 » cVas 09:45
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13
 » hokr 09:02
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 24850 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Czechy - Dania... , Ament 27/06/04 20:04
Czesi jako jedyny zespół w Euro-2004 wygrali wszystkie grupowe mecze. Dania wygrala raz - reszta to remisy. Mysle ze mecz bedzie zaciety - ale boje sie ze widowisko moze byc slabe - beda chyba cykac i sie czaic az do pierwszej bramki.
BTW stawiam na Czechow;-)

I
-AMENT-
I

  1. Także stawiam na Czechów! , DJopek 27/06/04 20:07
    3-2 będzie ;)

  2. Zdecydowanie Czesi :) , mykacz 27/06/04 20:08
    Słowianie w końcu to są! :)))

    "Czy są tu jeszcze jacyś Galowie?"

  3. Jestem zdania, że , Żywiec 27/06/04 20:14
    i Dania i Czechy mają równe szanse. Lubie obydwie drużyny dlatego jestem za dobrą grą. Myśle ze to bedzie pojedynek na miare EURO 2004

    Żyj tak.. jakby swiat miał sie jutro
    skończyć...

  4. Ja stawiam , JasioWP 27/06/04 20:49
    oczywiście na Czechów

  5. Czesi wygraja 4:2. , Mms 27/06/04 20:50
    j.w.

    Pozdrawiam

  6. 2:1 dla pepiczkow :) , chris_gd 27/06/04 20:55
    123

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  7. Czechy wygraja , NimnuL-Redakcja 27/06/04 21:17
    1.2.3.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  8. to bede niekonwencjonalny , Franz 27/06/04 21:42
    mialem wam nie psuc zabawy ale dunczycy wygraja ... ;)

    Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
    Niedługo nas z ujni europejskiej
    wyrzucą.

    1. Hmm... , DJopek 27/06/04 22:08
      3 bramki do nadrobienia... Będzie trudno ;)

      !-!-!-C-Z-E-S-I---N-A---M-I-S-T-R-Z-A-!-!-!- :DDD

      1. wiem wiem , Franz 27/06/04 22:10
        tak sobie zartuje, ktos mosi byc w opozycji ;P

        Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
        Niedługo nas z ujni europejskiej
        wyrzucą.

        1. W sumie szkoda że taki wynik , DJopek 27/06/04 22:12
          Myślałem że sprawa rozwiąże się w emocjonującej dogrywce, a tak to są małe szanse aby duńczycy mogli się jeszcze podnieść...

  9. ni i Zzesi , rapra 27/06/04 22:08
    rozpier..li Dunczykow.

    1. nokaut , Carat 27/06/04 22:10
      byłem za Czechami także mi ten wynik pasuje :)
      Czesi rulez :)

  10. no to , fajfus 27/06/04 22:10
    wiemy kto wygra

    szkoda kibicowalem dunczykom

    pozdrawiam
    fajfus

    1. jeszcze nie , Carat 27/06/04 22:16
      wiemy, bo przez 17 minut wszystko może się zmienić - teoretycznie, praktycznie słabo to widzę.

  11. NO I WYGRALI , JasioWP 27/06/04 22:45
    3:0 Czesi

    ;);););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););););)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL