Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:23
 » hokr 11:21
 » Wolf 11:10
 » KHot 11:07
 » cVas 11:00
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 27710 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Jakiego Windowsa wybrać , JasioWP 27/06/04 23:02
Dokładnie...

Na jednym z moich kompów musze zainstalować windowsa który będzie obsługiwał domeny (logowanie do domen itd...)
Podaje configa :

AMD K6 290 MHz
3Dfx Voodoo 3 2000 PCI
128 MB RAM
Dysk 2 GB SEAGATE
Karta dźwiękowa CMI 8338
PCI USB 1.1

Mam do wyboru Windowsa NT Workstation 4.0 lub 2000 Professional... Wiem, że 2000 będzie lepiej obsługiwał USB ale nie wiem czy wyrobi na takim szrocie... Natomiast NT 4.0 będzie szybko chodził ale będą problemy z USB...

Co więc radzicie ?

  1. Czemu OT? , DJopek 27/06/04 23:04
    Przecież pytanie związane jest z komputerami, a ściślej z Softwarem...

    Ja bym zainstalował Win2k lub WinXP - tylko trzeba go odpowiednio skonfigurować, powyłączać lunę, odpowiednie usługi i będzie chodził sprawnie...

  2. `,` , spieq-Redakcja 27/06/04 23:06
    Win2k wyrobi na tym czymś, khem. Miałem onegdaj podobny - dawał spokojnie radę.

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

  3. Da rade na tym sprzecie , NimnuL-Redakcja 27/06/04 23:08
    Windows 2000, RAMu starczy, CPU takze ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. thx za porady , JasioWP 27/06/04 23:19
    wątek oficjalnie zamknięty

  5. imho na 2000 troche malo ramu , chris_gd 27/06/04 23:23
    dzialac bedzie ale moze czasami zdenerwowac
    jak dla mnie to typowy sprzet pod starego dobrego w98

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  6. obsługa domen ? co przez to rozumiesz ? , Bart 28/06/04 00:27
    Ma mieć możliwość logowania do domeny czy ma być kontrolerem domeny - bo to zasadnicza różnica.

    1. RE: , JasioWP 28/06/04 09:49
      możliwość logowania do domeny

  7. przypomniał mi się jeden "odważny" qmpel... , Jaceqp 28/06/04 11:07
    ... który zapodał 2000 na kompie klasy p166mmx + 32mb :)

    Nawet startował - ale pominę informację ile mu to zajmowało - a broń panie boże jakiegoś notatnika albo explorera zarzucić :D

    pozdr.
    Jaceqp

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  8. heh , XepeR 28/06/04 12:10
    to ja niedawno instalnalem Win XP Pro na Pentiumie 100 z 64MB RAMu :)) Calkiem ladnie chodzil ale trzeba powylaczac pare zeczy. Bierz Win 2000 :)

  9. dlaczego ja mam wrażenie , Auror 28/06/04 12:56
    że z konta JasioWP korzysta więcej jak 1 osoba? Czasami (a raczej niegdyś) topici były żenujące, które sugerowały że ów użytkownik nie wie do końca co to dysk twardy, a teraz po paru miesiącach - pytanie jaki OS lepszy dla podanej platformy ...

    czuję podstęp ;)

    żartuje - pzdr.

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  10. moze , Franz 28/06/04 18:38
    jakas ewolucja - mutacja z trola w hmmm to sie okaze jeszcze bo to etap przejsciowy :)

    Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
    Niedługo nas z ujni europejskiej
    wyrzucą.

    1. mialo byc , Franz 28/06/04 18:39
      pod Aurorem

      Jest źle a będzie jeszcze gorzej.
      Niedługo nas z ujni europejskiej
      wyrzucą.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL