Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » wrrr 10:55
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 27949 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Supergrace gf4 ti4200 - co sadzicie o tej grafice , kilerbob 28/06/04 13:05
Supergrace gf4 ti4200 agp8x 128mb, tv-out, dvi, taktowanie 250/513 jest za 330zl czy warto ja kupic, co to za firma, i jesli ktos ma cos takiego to jak sie sprawuje u niego, jeszcze czy bedzie duza roznica miedzy tym a radeonem 8500 herc 250/250

gg: 4125844

  1. sam zmienilem 9100 250/240 na gf4 i nigdy tego nie zalowalem , chris_gd 28/06/04 13:16
    roznica jest, mala bo mala ale odczuwalna, najwiekszy przyrost predkosci jaki odczulem to GTA VC, ktore smiga w 1024x768 z AAx4 i AnisoX8 co przy Radku bylo nie mozliwe, szczegolnie AA zamulalo

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. jaiego masz tego geforca 4 ti ?? , kilerbob 28/06/04 13:41
      i czy sa duze roznice w roznych firmach ,czy raczej znikome

      gg: 4125844

      1. ja mam Aopena (srednia polka) , chris_gd 28/06/04 15:06
        jesli chodzi o roznice, to wiadomo lepiej brac firmowe (Gainward, Winfast, itp.) ale SuperGrace zly nie jest, ale od Herculesa bedzie sporo gorszy

        Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
        RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  2. ale licz sie z tym, ze stracisz na jakosci obrazu , chris_gd 28/06/04 13:17
    bo Hercules to bardzo wysoka polka czego nie mozna powiedziec o SuperGrace, wiec jesli masz dobry monitor to sie zastanow czy te pare klatek warte jest gorszej jakosci i gorszego (sporo) TV-Outa

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  3. jesli sie , RusH 28/06/04 15:58
    kreci na 350/600 to biesz :)

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

  4. a jesli sie nie kreci to co nie brac , kilerbob 28/06/04 16:10
    i czy sie oplaca za 330zl to kupic

    gg: 4125844

  5. za 330 oplaca sie nawet jesli nie idzie 300/600 , chris_gd 28/06/04 16:50
    bo to wersja 128mb wiec i tak dobrze ze masz 250/513 czyli pelne ti4200

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. no ja nie wiem , RusH 28/06/04 23:06
      ja bym nie kupowal :)
      moglem za 400zl kupic 4800 128mb TV i tez mi nie pasilo bo sie slaob krecil

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

  6. heheh teraz juz nic niewiem , kilerbob 28/06/04 23:41
    chyba zostane przy herculesie bo ladna jakosc obrazu ale kusi miec cos szybszego, nigdy geforca 4ti niewidzialem w akcji wiec nawet niewiem czego sie spodziewac po tym, i jeszcze czy jest wydajniejszy niz radeon 9600 128MB 128bit sapphira??

    gg: 4125844

    1. link , RusH 29/06/04 01:39
      http://babelfish.altavista.com/...6id%3d1082929890

      masz porownanie do gf4

      I fix shit
      http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL