Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » cVas 11:25
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » KHot 11:07
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28

 Dzisiaj przeczytano
 28832 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakim programem moge podmienic obrazki *.png na ikonki w XP , GesTee 28/06/04 14:48
jak w temacie mam obrazki png i chce je podmienic z ikonkami w XP'ku microangelo niedarady bo trzeba inportwoacs i jako ico zapisac jest jakis sposobik szybszy noze jakos przez samurize

pozdro

:)

  1. packager , JasioWP 28/06/04 18:31
    jw.

    1. [;..;] , GesTee 28/06/04 19:00
      spoko poczesci ok bo mozna podmienic duuuuuuuuzo wiecej niz microangelo ale png nietraktuja jako ikon ;( ale itak wielkie dzieki

      :)

  2. Hmm... , DJopek 28/06/04 19:04
    Nie mam w tej chwili Microangelo zainstalowanego ale wydaje mi się że w edytorze można było wczytać PNG i wtedy zapisać do ICO.

    1. [;..;] , GesTee 28/06/04 19:19
      png niewczytam jak juz to musze ACDSee odpalac kopiowac obraz wklejac do Microangelo Studio i jeszcze przezroczystosc robic duzo roboty i ikonki maja postrzepione przegi wiec niewiem czy warto

      ps. te png to chrome ze stronki samurize moze kojarzysz

      :)

      1. A importowanie nie działa? , DJopek 28/06/04 19:34
        Jak nie to może spróbuj czegoś innego, np.:
        http://www.winterdrache.de/freeware/png2ico/
        http://www.convertzone.com/...%20Converter-7-4.htm

  3. [;..;] , GesTee 28/06/04 19:51
    ABC Amber Image Converter 1.10 jest ok ale potrzeba full bo wszystkie ikony to literki AB ;/ szukam ale ciezko z full wersja

    :)

    1. [;..;] , GesTee 28/06/04 19:52
      pod:
      A importowanie nie działa? , DJopek 28/06/04 19:34

      :)

    2. Heh... , DJopek 28/06/04 19:59
      Niestety nic nie poradzę na to :/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL