Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 12:51
 » KHot 12:50
 » Wedelek 12:45
 » cVas 12:40
 » Visar 12:38
 » @GUTEK@ 12:38
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » wrrr 11:32
 » Menah 11:26
 » Wolf 11:25
 » hokr 11:21
 » Kenny 10:48
 » Robek 10:47

 Dzisiaj przeczytano
 30282 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Dysk padł fizycznie? :-/ (uwaga- długie) , Luke_gl 28/06/04 15:37
..właśnie kończyłem magisterkę, zmieniałem info na gg a tu... restart wingrozy xp (ustawione mam automatyczne uruchamianie ponownie zamiast blue screena); po czym nie widzi dysku w biosie- podłączyłem zapasowy i chodzi; kopia magisterki też jest, ale nie wyszystkich materiałów jakie będą mi potrzebne! AKURAT TERAZ! DOSKONALE! w innym kompie też nie wykrywa go; macie jakieś sugestie, jak można to rozwiązać? z góry dzięki...

- numer 'gadu' 4191056 -

  1. Gdzie to dlugie? , Ament 28/06/04 15:38
    Zworki dobrze ustawione? Piny na swoim miejscu (nie poprzeginane)?

    I
    -AMENT-
    I

    1. wszystko zdaje się być w porządku... , Luke_gl 28/06/04 15:48
      ...wszystko na swoim miejscu- zworka i na master, slave czy cable select- dysk sam na kontrolerze i nic! nie widzi go- próbuje go wykryć ze 20 s i w końcu "none"... :-/

      - numer 'gadu' 4191056 -

      1. no to , mirkrup 28/06/04 16:25
        masz problem - jedyne rozwiązanie to podmiana elektroniki na inną od takiego samego modelu dysku i zrzucenie danych.

        1. to wiem, ale... , Luke_gl 28/06/04 16:43
          ...łudzę się jednak, że istnieje jakiś 'domowy' sposób, heh... :-(

          - numer 'gadu' 4191056 -

  2. Tylko nie mów profesorowi że dysk padł ... , Sanchez 28/06/04 16:32
    ... bo Ci odpowie że mógłbyś wymyśleś coś lepszego ... :D

    Barton @3200+ | NF7-S | Dell P990
    512 TwinMOS | Seagate 120 SATA
    Herc 8500LE 128 MB | Chieftec DX

    1. nie zamierzam... , Luke_gl 28/06/04 16:44
      ...nawet jeśli to prawda- a niestety tak jest...

      - numer 'gadu' 4191056 -

  3. nie pytajcie jak to się stało, ale... , Luke_gl 28/06/04 23:00
    ...podpiąłem razem z innym dyskiem pod tą samą taśmę i wykryło go!! :-D kopie już porobione- bo być może po restarcie już się nie podniesie Barracuda 7 80 GB ;-)

    - numer 'gadu' 4191056 -

    1. jak to się stalo?? , Chrisu 29/06/04 11:41
      chcialem się zapytać ale się nie zapytam ;)

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL