Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » metacom 15:44
 » emigrus 15:40
 » Kenny 15:38
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09
 » kemilk 14:00

 Dzisiaj przeczytano
 35153 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czemu winamp co chwilę uzupełnia bufor przy słuchaniu radia z neta??? , laciak88 29/06/04 14:12
Mam neo 640, słucham radia o bitrate 128, niby powinno być wszo ok, ale nie jest. Nic nie wykorzystuje łącza (sprawdzane kilkoma progsami), a winamp obciąża neo w 20%. O co mo chodzi z tym pier******* buforem???

"To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
life's problems."

  1. zaraz, nie rozumiem , myszon 29/06/04 14:52
    radio gra?
    bufor cały czas sie zapełnia?

    Możesz spróbować programiku iRadio. Można dowolnie ustawić bufor a przy okazji nagrywać kawałki, które lecą.

    1. dodam jeszcze , myszon 29/06/04 16:08
      że niektóre pluginy w winampie mogą powodować ww. skutki.

  2. A przeszkadza Ci to w słuchaniu? , Agnes 29/06/04 14:53
    Bo nie rozumiem. A co do bufora - to jest uniezależnienie się (zapewne) w pewnym stopniu od łącza, spadku transferu i takich tam...

    Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
    Fizyk, a to jego Meta...

    1. jak ma nie przeszkadzac? jak przerywa , laciak88 29/06/04 15:07
      co około minute, moze dwie przerywa i okolo 3 sekundy uzupelnia bufor, jest to strasznie wkurzajace. a na mojej neo nie powinno tak sie dziac!!!

      "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
      life's problems."

      1. A! Myślałam, że nie przerywa... , Agnes 29/06/04 15:38
        po prostu nie słucham radia przez net, to się nie orientuję... Sorry.
        Może zmienić program, jak sugeruje myszon?

        Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
        Fizyk, a to jego Meta...

  3. hmm... , Soulburner 29/06/04 16:07
    dzieje się tak ze wszystkimi stacjami radiowymi, czy tylko z jedną?
    Możliwe, że coś masz poprzestawiane w opcjach Winampa, spróbuj w Input -> Nullsoft MPEG audio decoder, zakładka Streaming ustawić suwaki na 50% i zmniejszyć lub zwiększyć Streaming Data Buffer...

    You must gather your party before
    venturing forth.

    1. wielkie thx!!! , laciak88 29/06/04 17:07
      pobawiłem się tą wtyczką i dobrałem optymalne ustawienia. 0 przerywania w trakcie słuchania!! :) ojjj, rymło mi się :)

      "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
      life's problems."

  4. problem w tym , domo 30/06/04 12:06
    ze sluchasz radia ze stacji ktora ma albo bardzo duzo userow w tej chwili albo w ogole ma kiepski upload i nie mozesz sie pzrebic, dlatego ty nie masz wykorzystane cale pasmo neo, a radio co jakis czas ci przerywa bo ciagnie za malo bitow.

    no future man, no future

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL