Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » metacom 15:44
 » emigrus 15:40
 » Kenny 15:38
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » NimnuL 14:45
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09
 » kemilk 14:00

 Dzisiaj przeczytano
 35150 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gdzie kupić tanio głowice do A60 na statyw ??? , Carmamir 29/06/04 15:38
Wie ktoś gdzie można kupić głowice do A60 którą można przykręcić do statywu ? Szukałem na allegro ale tam same statywy z głowicami :(, a nie chce kupować tego bo już mam fajny statyw i potrzebuje do niego tylko głowice do A60.
Może ktoś gdzieś na necie spotkał coś takiego.

No to się wkopałem...

  1. hmm , Carat 29/06/04 16:21
    Nie wiem jak A60 ale jak aparat ma otwór na montaż statywu to w czym problem??
    Przecież jeżeli masz typowy statyw to wystarczy przykręcić stopkę/podstawkę do aparatu i możemy korzystać ze statywu.
    Statyw Velbon CX660 kupiłem za 150zł a same podstawki widziałem po ok.30zł, więc drogo jak za kawałek platiku. Głowica w takich statywach jest niewymienna.

  2. hmmm .... , Auror 29/06/04 17:01
    też mam PowerShota (a70) i kupiłem statywik Velbon CX440 i w zestawie była głowica ze specjalnym wkrętem i z tego co wiem to ten wkręt jest swgo rodzaju standardem - zamontujesz na nim większość aparatów cyfrowych czy handycam'ów.

    Mam rozumieć że masz jakiś inny statyw z jakimś wkrętem jakiegoś starego typu czy coś takiego?
    Na wystawie w MM, jak oglądałem statywy to nie miały one właśnie głowic, więc się spytałem babki, czy trzeba ją specjalnie dokupić, to ona na to że oczywiście głowica jest w zestawie, ale na wystawie ja pochowali, bo baaardzo szybko ginęły :))

    ps. głowica w moim statywie jest oczywiście wymienialna.

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

    1. hmm , Carat 1/07/04 18:28
      CX440 ma podobną budowę jak CX660 także głowica jest na stałe, wymienny jest tzw. moduł szybkomocujący czyli ten kawałek plastiku, który przykręcasz do aparatu/kamery i potem wkładasz w głowicę statywu.
      No chyba że wy ten kawałek platiku nazywacie głowicą, specem nie jestem więc nie będę polemizował co jest głowicą a co nie.
      W każdym bądź razie ten kawałek plastiku nie jest uniwersalny i pasuje w zasadzie do konkretnego typu/modelu statywu.

      1. aha , Auror 1/07/04 18:42
        no to w takim razie to ja miałem mylne wrażenie co to jest głowica :) myślałem że to właśnie ten zdejmowany kawałek plastyku z wkrętem ....

        portnicki.com
        +++++++++++++
        portnicki@gmail.com

  3. w tym problem że mam statyw z jakiegoś aparatu , Carmamir 29/06/04 17:19
    ale nie mam ani głowicy czy śruby do tego :(
    Chodzi mi coś co mogę przykręcić do statywu i do tego aparat.

    No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL