Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » metacom 18:24
 » Sherif 18:23
 » cVas 18:19
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » Kenny 18:11
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » KHot 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » luzak2363 17:43

 Dzisiaj przeczytano
 40286 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Czy ktos z Was ma Toyote Corollę 88-92' 1.3 12V lub 1.8D ? , Zryty_Berecik 30/06/04 18:13
i moze sie wypowiedziec cos o tym autku?
awaryjnosc , ceny czesci ( glownie filtry , klocki amorki - to co sie zuzywa )

znalazłem takie cos :
http://www.motoforum.pl/...ta/corolla/corolla.php3
http://www.radio.com.pl/...acja/test.asp?testID=13

  1. to jest , Zryty_Berecik 30/06/04 18:23
    taka :
    http://personal.inet.fi/...gti/Myydaan/Corolla.JPG ( sedan )
    http://www.kopp.cz/netbuy/knihy/tc.jpg ( bez tyłka )

  2. hmm , Czarek 30/06/04 19:24
    OT: Zryty, ciekawi mnie jaka jest geneza powstania twojej aktualnej sygnaturki ;-)...

    1. sciagalem z DC++ , Zryty_Berecik 30/06/04 19:59
      3 ms-ce gre vietcong purple haze
      CD1 pliki od cxz-ph1.r00 do cxz-ph1.r51
      CD2 pliki od cxz-ph2.r00 do cxz-ph2.r51
      i po rozpakowaniu okaząły sie 2x CD1
      nie chce mi sie juz sciagac tego cd2 bo jakby sie okazło znowu ze to cd1 to bym sie pohlastał

      sciagalem ostatnio koncerciki z edonkeya deep purple i mark knopfler - komp w nocy chodził z 5-6 tygodni i oba koncerty okazaly sie pornolami !!! qrwa jakbym chciał pornola to bym sobie sciagnal
      juz nie ufam p2p... :((((((((((

      1. Hmm... , DJopek 2/07/04 08:35
        To czemu przy ściąganiu koncertów sobie nie podglądasz co już ściągnąłeś?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL