Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 18:33
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » metacom 18:24
 » Sherif 18:23
 » cVas 18:19
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11
 » Nepomucen 18:10
 » KHot 18:10
 » Artaa 18:09
 » ToM78 18:09
 » Zibi 18:05
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » luzak2363 17:43

 Dzisiaj przeczytano
 40366 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[PILNE] Numer na infolinie Microsoftu - aktywacja Windows , martinezz 30/06/04 18:27
Potrzebuje numeru tel do aktywacji kopii XP w pracy. Jak dzwonie na podane przez nich numery czyli:
0 801 308 108
22 43 11 999
to słysze w słuchawce nie ma takiego numeru.
Co jest? Potrzebuje tego na gwałt bo w pracy komp sie nie uruchamia. Zmieniły sie czy co? Na stronie mikroszitu nie ma zadnej wzmianki, numeru tel nawet znalezc nie moge. Ehh...

vaio fz11l

  1. nie pomyliłeś się? , bor@s 30/06/04 18:59
    0800 308 801
    http://www.microsoft.com/...mages/aktywacja2aL.jpg

    1. no nie wiem , martinezz 30/06/04 19:05
      popatrz uważnie na screen'a

      vaio fz11l

      1. ... , martinezz 30/06/04 19:07
        pomyliłem sie tylko w przepisywaniu,
        Ty zreszta tez :)
        w kazdym badz razie numer 0 801 308 801 nie działa

        vaio fz11l

  2. działa,działa , S_2J 30/06/04 19:09
    przed chwilą sprawdzałem.

    === Urodziłem się zmęczony.Żyję, żeby
    odpocząć ===

    1. 0 801 308 801 , S_2J 30/06/04 19:10
      j.w.

      === Urodziłem się zmęczony.Żyję, żeby
      odpocząć ===

  3. no nie moge - juz mam , martinezz 30/06/04 19:13
    numery działaja tylko ze stacjonarnych
    Ehh... to społeczeństwo komórkowe :)
    Z drugiej strony to jakaś paranoja, że z komórki nie da rady sie połączyć

    vaio fz11l

    1. .:. , Shneider 30/06/04 19:21
      A po co im dane abonenta komorki..

      Lepiej stacjonarnego gdzie od reki maja namiary :-)

      Gdzie zarejstrowano, co to za firma/gosc. itp itd :-)

      .:: Live at Trance Energy ::.

    2. no przeciez , myszon 30/06/04 19:27
      to sa telefony tpsa i ona dostaje kase za nie.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL