Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 22:42
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40

 Dzisiaj przeczytano
 47761 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Fotoalbum na CD ... czym to zrobic?? , NimnuL-Redakcja 2/07/04 23:20
Witam. Chce na plyte CD spalic troche pamiątkowych zdjęć. Jednocześnie chce aby było to w jakiejs oprawie graficznej. Najlepiej jakis program do klikniecia na plycie <autostart?> ktory spowodowalby ladne odtworzenie zdjęc ... jak w albumie.

Czym to w prosty sposob wykonac??
Dzieki.

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. 123 , ::LinX:: 2/07/04 23:22
    w acdsee 6 mozna zrobic pokaz slide show z roznymi przejsciami... sa kontroli daliej wstecz itd..... zapisuje to potem do EXE

    MacBook Air 13,3

    1. Hmmm nie mam tej wersji ACDSee , NimnuL-Redakcja 2/07/04 23:29
      sciagne, ale czy w wersji Trial wciaz jest mozliwosc zrobienia tego? Jesli tak to moze w prosy sposob powiesz jak?

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. 321 , ::LinX:: 2/07/04 23:34
    a wiec po instalacji wchodzisz do katalogu gdzie masz zdjecia ... zaznaczasz te ktore maja sie znalezc w tym 'pokazie'... nastepnie w menu na gorze wybierasz CREATE -> CREATE SLIDE SHOW. pokze sie okno gdzie sobie wszystko ustawiasz.. co jak ma wygladac....

    w tym samym menu 'CREATE' jest jeszcze opcja "CREATE -> CREATE DISC' ... ale nigdy z niej nie kozystalem - pewnie chodzi o jakas plyte ze zdjeciami jak masz jakies CD-RW to to wypruboj i jakbys mogl to napisz jak to dziala.. bo ja mam deficyt w RW'kach.... a ciekaw jestem co to jest...

    MacBook Air 13,3

  3. My Photo Slide Show , wojtaz 2/07/04 23:42
    ciekawy programik,którym możesz utworzyć prezentację ma także np. dodawanie komentarzy pod fotkami.

    Nie ma jak sztuczna inteligencja kiedy
    brak Ci własnej

  4. ja Ci polecam... , obiwan 2/07/04 23:45
    Ulead Photo Explorer 8.0. Mozna z jego pomoca tworzyc bardzo fajne pokazy fotek.

    ...and justice for all

  5. ja mam fajny program specjalnie do tworzenia albumów, od canona , laciak88 3/07/04 00:08
    jutro z rańca lookne jak się nazywa, ew. moge wrzucić na ftp'a. jak cuś bedziesz chciał to wal na gg:2452094

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

    1. Jasne, jak duzo nie zajmuje to wrzuc na maila , NimnuL-Redakcja 3/07/04 09:03
      dzieki

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL