Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09

 Dzisiaj przeczytano
 54333 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak robicie kopie bezpieczeństwa systemu? , Magnus 3/07/04 15:23
Jakim programem: Ghost, Drive Image czy coś innego? I jak wersja programu?

Czy są problemy z przywracaniem? Pamietam jak kiedyś zrobiłem kopie DI, po przywróceniu windows stawał na ekranie logowania i nic się nie dało zrobić.

Mam 6GB partycje z windowsem i chce tworzyć jej obraz na drugim dysku, fajnie by było jakby się to dało zautomatyzować że np robi się raz w tygodniu.

  1. Ja korzystam z DriveImage. , Mms 3/07/04 15:32
    Na Windowsie 2000 dziala bez problemu.

    Pozdrawiam

  2. Ja rowniez Drive Image uzywam , dawidy 3/07/04 16:28
    Nie ma problemu z robieniem kopii na dysku czy na cedekach.
    Raz tylko mi sie zdarzylo, ze system nie odpalil po przywroceniu, ale to dlatego ze zmienilem rozmiar partycji, poza tym wszystko ok.
    Bardzo ladnie przywraca sie obraz z cd, prawie automat.

    102594

  3. Hmm... , DJopek 3/07/04 16:36
    A ja zrezygnowałem z robienia kopii, znudziło mi się ;) Zresztą mój WinXP jest nad wyraz odporny na wszelkie dolegliwości, kiedyś miałem przywracanie systemu włączone a teraz to już nawet z tego nie korzystam...

  4. U mnie Drive Image trwal troche za długo , Arlathan 3/07/04 17:27
    uzywam na ogol Ghosta z plyty Hiren 6.0. Robi szybkie kopie i bez problemu system sie odtwarza na partycjach gdzie zmieniony zostal jej rozmiar co ostatnio robilem, bo potrzebowalem poszerzyc partycje systemowa a inna pomniejszyc. zero problemow, polecam

    -
    I Rock. Fact.

  5. Ghost , Poke 4/07/04 10:56
    DI jest zdecydowanie wolnijeszy.

    09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  6. tak jak poprzednicy , Master/Pentium 4/07/04 17:24
    dodatkowo można spróbować darmowego ParttionSaver.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL