Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 12059 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wyłączanie Win2000 przyciskiem POWER , maruszek 4/07/04 19:14
Po nacisnieciu POWER na obudowie system zamyka sie niby normalnie, ale dużo szybciej niż przez "Zamknij system" - DLACZEGO???

Umieść posta na Brodzie

  1. Nie radze , Mulit 4/07/04 20:05
    Nie radze ci naciskać cały czas tego przycisku na obudowie jak wyłaczasz kompa bo wtedy bedziesz mial błędy, zawsze zamykaj przez zamknij system. a dlaczego szybciej przez przycisk to ci powiem że to cud natury :D

    ....::::IntenCity::::....

    1. nigdy , mirkrup 4/07/04 20:12
      nie miałem problemów z takim zamykaniem systemu.

    2. a to dlaczego?? , Chrisu 4/07/04 20:17
      móglbyś rozwinąć myśl??

      /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    3. [;..;] , GesTee 4/07/04 20:25
      jak zamykamy POWER'em to chyba niezapisuje wszystkich ustawien osobistych oraz nieczysci pliku swp

      :)

    4. To nie obudowa AT , NimnuL-Redakcja 5/07/04 09:50
      tu system zamyka sie poprawnie ... i szybciej. Dlaczego? nie wiem, ale czasem sam tak zamykam.

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. brednie , gorky 4/07/04 20:26
    Mulit, krotko powiem - glupoty gadasz.
    Wylaczanie przez nacisniecie przycisku POWER to nie to samo co wylaczanie przez odlaczenie zasilania. A z tego co wiem (bo, jak juz wspominalem, coraz bardziej sie oddalam od systemow MS) to POWER wylacza szybciej, bo ma ustawiony duzo krotszy czas zabicia procesu. Pewnie zauwazyles ze czasem jak jakis program nie chce sie zakonczyc, to WinShit pokazuje taki pasek czasu po ktorym zakonczy proces, jest tez opcja 'Zakoncz teraz'

    I wydaje mi sie, ze wlasnie przy wylaczaniu z przycisku procesy sa domyslnie konczone od razu, bez czekania.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL