 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 34173 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Jak skonfigurować i jakie pluginy dla IrDY która jest na płycie gł. ??? , Carmamir 6/07/04 11:39 Próbowałem Igora ale niestety to wtyczka dla portu podczerwieni na COMie, natomiast na płycie gł. jest to IrDA i nie wiem co i jak skonfigurować i jakie pluginy wgrać by śmigała.
Sądze że jeśli IrDA działa z telefonem to i z pilotem na tych ustawieniach będzie chodzić (bios).No to się wkopałem... - źle , mirkrup 6/07/04 22:54
sądzisz, IMHO. Kiedys mój qmpel temat ten przerabiał, i niestety nie znalazł rozwiązania. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|