Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 50908 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Porównanie Canon S1 i Canon G5 , Danny 7/07/04 09:27
Czy ktoś ma własne doświadczenia z tymi aparatami. Chodzi mi o opinie użytkownika. Jakość zdjęć i funkcjonalność - obawiam się trochę S1 ze względu na małą 3 mln matrycę. Proszę o pomoc w wyborze!

  1. co tu pisać ? G5 , Artaa 7/07/04 10:50
    ma RAW i inne

    1. Odp. , Danny 7/07/04 12:34
      Tak tylko S1 jest bardziej uniwersalny przez ten zoom i nie wiem czy roznica pomiedzy zdjeciami jest duz (jakosc) przez te 2 mln wiecej!

      1. hmm , akustyk 7/07/04 13:19
        wlasnie przez zoom roznica miedzy zdjeciami jest kolosalna.

        bezwzglednie G5. S1 to zabawka.

        http://akustyk.magma-net.pl

        1. akustyk , Kenny 7/07/04 13:46
          miales stycznosc z aparatami Panasonica? Konkretnie Lumix DMC-FZ10.

          http://www.dcresource.com/...eraDetail.php?cam=528
          http://www.dcresource.com/...10-review/index.shtml

          Kosztuje mniej wiecej tyle co G5...
          Kusi zoom ze stabilizacja obrazu i optyka Leica (f2.8 w calym zakresie) ktora chwala w recenzjach, LCD 2", wizjer elektroniczny...
          Wczesniej myslalem o G5 ale teraz sklaniam sie ku temu.

          .:Pozdrowienia:.

          1. Odp. , Danny 7/07/04 13:59
            Kurcze tez o nim myślalem ale boję się troszeczke - Panasonic:) Canon od lat zajmuje sie aparatami a ja od lat robie nimi zdjęcia. Wlasnie sprzedałem A60 - bardzo pozytywne wrażenia, wcześniej lustrzanka EOS 500 - kilka lat. Ale faktycznie chyba G5 zamiast S1

          2. Odp. , Danny 7/07/04 14:22
            Do tego jeszcze pamięci - SD a ja mam już CF

            1. SD to nie problem , Kenny 7/07/04 16:43
              Ja tez jestem przyzwyczajny do Canona (A70) i pewnie rrudno byly by sie przestawic.
              W sumie nie tak bardzo mi zalezy na zoomie co na stabilizacji obrazu co by moc cykac zdjecia nie przejmujac sie czasem nasw... bo ze statywem sie przeciez wszedzie nie biega :)

              .:Pozdrowienia:.

          3. hmm , akustyk 7/07/04 23:30
            nie wiem wiecej od Ciebie w tym wzgledzie.

            ale z tej dwojki, to bralbym Minolte D7Hi ;-) jakos tak... bardziej przypomina aparat, wieksze mozliwosci, a do tego bardzo porzadna optyka i matryca.

            http://akustyk.magma-net.pl

            1. Odp. , Danny 8/07/04 13:55
              Faktycznie - troszeczke ja przegapiłem ... Pozprawdzam , Dzięki!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL